4 sierpnia 2012

[0405] Sexy, free and single

Kategoria: filmowe

Założeniem tego szablonu było to, aby pasował on do opowiadań opartych na sadze "Dary anioła". Czy ktoś wie może, kiedy nakręcony zostanie film na podstawie książki? Jest już obsada, ale co dalej? Jestem bardzo ciekawa.
Powyższy szablon jest pierwszym, jaki zrobiłam od pewnego czasu i nie jest on taki, jaki chciałabym, aby był. No ale nie jest zły. 

Kategoria: azjatyckie

Ten naprawdę bardzo mi się podoba. Cały efekt zawdzięczam chyba fantastycznej teksturze z chmurami i liśćmi autorstwa SatelliteAlice. Przyznaję, że długo męczyłam się z kolorystyką, aż w końcu olałam wszystkie akcje i sama pobawiłam się ustawieniami. 

Kategoria: azjatyckie

Pierwsza wersja kolorystyczna szablony powyżej. Nie byłam z niej do końca usatysfakcjonowana, gdyż kolidowała nieco z moją wizją szablonu, ale swoją drogą podobała mi się na tyle bardzo, że postanowiłam ją zatrzymać.

Kategoria: kobiece

O tym szablonie mogę powiedzieć, że jest przeciętny. Wygląda naprawdę dobrze, ale są już tysiące podobnych. Uh... ciężko jest być oryginalnym, naprawdę.

Kategoria: azjatyckie

Początkowo nie była do końca przekonana do kolorystyki w tym szablonie, ale teraz bardzo mi się podoba i wprost nie mogę się na mojego Taemiśka napatrzeć. ^^

Cieszę się, że szabloniarnia znów żyje i ma się dobrze. Mam nadzieję, że nasze nowe szablony będą się naszym klientom podobać. To fakt, może niektóre z nas (tu w szczególności mam na myśli siebie) nieco leniły się, gdy szabloniarnia była jeszcze na onecie, ale winę zwalam na ów portal, który skutecznie nas deprymował, mam rację? I niech żyje blogspot!

Kredyty:

6 komentarzy:

 1. Szablony są świetne! Najbardziej urzekł mnie pierwszy, trzeci i oczywiście ten z Taeminem *,*. Ogólnie mówiąc notka bardzo, ale to bardzo udana. A może w kolejnej by tak szablon z C.A.P z TEEN TOP? ;> To taka moja mała propozycja. Pozdrawiam i życzę weny na tworzenie dalszych prac :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy szablon jest po prostu cudowny. Uwielbiam takie kolory, zdjęcia też są piękne.
  W drugim szablonie bardziej podoba mi się druga wersja kolorystyczna. Trudno tam odróżnić stocki od takstury. W trzeciem, jak dla mnie, mogłaś dać więcej odcieni niebieskiego. Całość jest trochę za niebieska i poszczególne elementy zlewają się ze sobą. Czy ja wiem, czy naprawdę taki oklepany? Niektóre szablony mogą być do siebie podobne, ale każdy jest różny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dary Anioła: Miasto Kości się właśnie kręci. Obsada jest, sceny nagrywane, a premiera filmu w tym roku, jak dobrze pamiętam to jakoś w sierpniu, albo wrześniu, chyba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawie jest przedstawione to miasto kości, film był genialny, w ogóle muszę zobaczyć jeszcze raz, troszkę czasu minęło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatni szablon trafił w moje serce. Mam nadzieję, że stworzysz jeszcze więcej takich arcydzieł. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy