2 września 2012

[0415] Porażka zakończona sukcesem

Aby pobrać szablon kliknij ,,Plik'' -> ,,Pobierz" lub użyj skrótu Ctrl+S
Kategoria: Delikatne


Aby pobrać szablon kliknij ,,Plik'' -> ,,Pobierz" lub użyj skrótu Ctrl+S
 Kategoria: Delikatne

 Aby pobrać szablon kliknij ,,Plik'' -> ,,Pobierz" lub użyj skrótu Ctrl+S
Kategoria: Inne

Witam po olbrzymiej przerwie! Z tej strony Kaeru, jakby ktoś nie wiedział :)
Nareszcie udało mi się znaleźć miejsce do hostowania plików z pewnością, że po 90 dniach nie znikną z przestrzeni naszej globalnej sieci. DeviantArt zastrajkował i nie chciał dodawać moich szablonów. Stwierdził, że to zła kategoria. 
Następnym razem, zanim opublikuję jakieś szablony, zdecydowanie poćwiczę. Zrobiłam kilka szablonów i zadowolona jestem jedynie z tego, który gości na moim blogu, który jeszcze nie wystartował. Niemalże zapomniałam. Z uwagi na wyjątkową ,,beznadziejność" tych szablonów - wszelka krytyka i dobre rady będą mile widziane.
Nie znam się na gwiazdach ekranów, ani na jakichkolwiek gwiazdach, a przydałoby mi się kilka sesji, bądź nazwisk. Z tego tytułu ślę specjalna prośbę podanie mi kilku podpowiedzi w komentarzach. Będę dźwięczna :)
Pozdrawiam.

8 komentarzy:

 1. Ja już Twoje szablony widziałam i przyznaję, że najbardziej podoba mi się Twój avatar, którego widać z boku :D Tak poważnie, to pierwszy jest chyba najlepszy ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkie 3 podobne do siebie, ale spodobał mi się szablon 1, za... tak właściwie to nie wiem oraz 3, za kolorystykę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szablon bardzo ładne, najbardziej podoba mi się chyba pierwszy.
  Cóż, nie wiem, czy to jest odpowiednie miejsce, ale zawsze można usunąć mój komentarz. Mam pytanie do Chesire. W aktualnościach pojawił się zapis, że nie wykonuje ona zamówień. Czy dotyczy to też tych, które zostały złożone przed pojawieniem się tego wpisu? Nieco ponad tydzień temu złożyłam zamówienie na bloga milosne-rozgrywki.blogspot.com i chciałam sie dowiedzieć, czy i ewentualnie kiedy zamówienie zostanie wykonane. Z góry dziękuję za odpowiedź.
  Pozdrawiam,
  Confiance.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zamówienie wykonałam, więc nie ma obaw. Szablon zostanie wstawiony w czasie weekendu, ale nie obiecuję. W każdym bądź razie, zamówienie rozważyłam :)

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję za odpowiedź :)
   Pozdrawiam,
   Confiance.

   Usuń
 4. Mogę wiedzieć, czy Lizz Kaviste wykonała moje zamówienie na transmigracja.blogspot.com?

  OdpowiedzUsuń
 5. O widzę kolejna szabloniarnia onetowa na blogspocie. Powodzenia w nowym miejscu i dzięki za umieszczenie xml do ściągnięcia! To naprawdę ułatwia życie!

  OdpowiedzUsuń
 6. W trzecim się zakochałam :3

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy