13 października 2012

Hm...

Wiecie, nie chciałam tego robić, ale chyba nie da się inaczej. Szabloniarnia stoi w miejscu, a winę za to biorę na siebie, bo jako szefowa powinnam coś z tym zrobić. Mimo że tych wszystkich "moich" akcji, mających na celu utrzymanie poziomu Wyimaginowanych nie widać, to przyrzekam, że starałam się robić wszystko, na co tylko pozwalał mi czas. Niestety, ale tak kolorowo nie jest. 

Wybaczcie, ale ja po prostu nie wyrabiam i nie nadaję się na szefową, tak samo zresztą jak na szabloniarkę, która mogłaby tutaj pracować. Nie otwierałam Photoshopa od ponad miesiąca, a brak praktyki nie czyni z nikogo mistrza. Nie mam już siły, żeby martwić się o czyjeś zamówienia, szablony i inne tego typu rzeczy. Szablon na główną jest moją ostatnią dozą aktywności na tej stronie. 

Przeprosiny kieruję głównie ku szabloniarkom. Wyimaginowane miały i mają cudowną załogę. Począwszy od Piru, która założyła stronę, Lizz, będącą moja pierwszą ręką i notabene drugą właścicielką, Dafne, Skiej oraz Kaeru. Wszystkie rozwijały swoje magiczno-graficzne zdolności na tej stronie i z tego powodu jestem szczęśliwa. Po raz pierwszy coś, za co się zabrałam, w mniejszym stopniu pomogło w rozwoju. 

Nie omawiałam mojego odejścia z nikim, dlatego też chcę was przeprosić za tak... nieprzyjemny sposób pożegnania. To niemiłe z mojej strony, że informuję o tym wszystkim w ten niezapowiedziany sposób. Chciałabym poprosić Lizz by przejęła moją funkcję. Jest doskonałą szabloniarką, osobą oraz fanką Azji :D Tak trzymać :) 

Przepraszam jeszcze raz i życzę Wam wszystkim tego, co najlepsze - talentu, cierpliwości oraz żeby nic Wam się nie zwaliło na głowę. Przepraszam także osoby, którym miałam wykonać szablon. Przepraszam jeszcze raz, ale nie zrobię tego. 

Chesire

8 komentarzy:

 1. Dlaczego nie odpowiadacie na niczyje zgłoszenia??? ;/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, chciałam poinformować, że zostałyście nominowane do głosowania na www.graphic-awards.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm... dawno już wspominałaś o niechęci do wykonywania grafiki, więc nie dziwi mnie taka decyzja. Naprawdę będzie nam Ciebie brakować... będziesz nas odwiedzać, prawda?
  Nie wyobrażam sobie wyimaginowanej-grafiki bez Ciebie, no ale cóż. Rozumiem Twoją decyzję, naprawdę.
  Mam nadzieję, że dalej będziesz prowadzić swoje osobiste blogi i nie znikniesz nam zupełnie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za miłe słowo :) Będę odwiedzać szabloniarnię - nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. Mam nadzieję, że pod Twoim panowaniem, Lizz, Wyimaginowane z powrotem osiągną taki status jaki jeszcze miały na Onecie :)
   Dziękuję za nierobienie wyrzutów. To naprawdę wiele dla mnie znaczy :)

   Usuń
 4. Mam pytanie: Kto wykona szablony, których nie zrobiła Chesire?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wykonam wszystkie poprawnie złożone zamówienia do Chesire, tak jak jest to napisane w aktualnościach :D

   Usuń
 5. Może to zabrzmi banalnie, ale ta szabloniarni już nie będzie taka sama bez Ciebie. Twoje odejście z "Wyimaginowanej Grafiki" to naprawdę wielka strata. Ale rozumiem Twoją dezycję. To ma być w końcu zabawa, nie ma sensu się do niczego zmuszać.
  Z mojej strony chcę Ci podziękować za współpracę i za to, że dzwigałaś (jak to dziwnie brzmi) tę szabloniarnię za każdym razem, gdy już wszyscy myśleli, że jest po niej. Włożyłaś naprawdę mnóstwo pracy w tego bloga (czego przepiękny szablon główny jest namacalnym dowodem). Nie zapomnimy Ci tego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za TAKIE słowa. Nigdy nie myślałam, że ktoś dostrzeże to, co starałam się robić. Czasami miałam wrażenie, że każdy to olewa. Teraz jednak widzę, że bardzo się myliłam. Jeszcze raz dziękuję i przepraszam za wcześniejsze osądy :)

   Usuń

Szeroka lista

Obserwatorzy