16 grudnia 2012

[0427] Two worlds, one love

Zamówienie na bloga: heuliosa-island.blogspot.com


Zamówienie na bloga: keeping-love-again.blogspot.comSzablony wolne


Jestem zadowolona z zamówień, chociaż zdaję sobie sprawę, że kolorystyka jest nie do końca taka, o jaką prosiły zamawiające. Kombinowałam z gradientem, pokryciem i kontrastem, ale już nic jaśniejszego z tych szablonów nie dało się zrobić bez znacznego pogorszenia jakości.
Mam nadzieję, że nie są zbyt ciemne. Jeśli jednak któraś z zamawiających wolałaby jaśniejszy, zamówienie wykonam oczywiście jeszcze raz.

Przez kilka ostatnich dni (przynajmniej w mojej okolicy) utrzymywała się piękna, śnieżna pogoda. To dziwne, że w tym roku tak się tym śniegiem zachwycam, wcześniej nigdy go nie lubiłam. Zawsze kojarzył mi się z przemoczonymi rękawiczkami, oblepionymi nim butami i spóźnionymi autobusami. Teraz to dla mnie kolejna inspiracja przy wykonywaniu szablonów. 

14 komentarzy:

 1. Szablony piękne, jak zwykle :D Nie wiem, który podoba mi się najbardziej ^^
  Mam tylko małą uwagę, nie odnośnie samych szablonów, ale do sposobu publikowania notki. Mogłabyś usunąć te odstępy między wszystkim? Chodzi o to, aby twoje notki były tak "ściśnięte" jak moje i Kaeru. Dobrze? Wyglądało by to nieco estetyczniej.
  Mam do ciebie jeszcze jedną, bardzo przyjemną sprawę. Mogłabyś napisać do mnie na maila (anitta_1290@op.pl)? Bo ja twojego chyba nie mam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomość wysłana, notki zedytowane. Faktycznie, takie duże odstępy nie wyglądają za estetycznie. Podczas pisania notki wydawały się odpowiedni, tu jednak widzę, że brak przerw jest lepszy.

   Usuń
 2. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję szablon jest cudowny, ale nie mogę go pobrać :(
  Kierowałam się FAQ i dalej nic było, że jest uszkodzone.
  Starałam się zmienić program do otwarcia z myślą, że
  będzie dobrze i jest jeszcze gorzej :(
  co mam zrobić?
  Przepraszam za kłopot...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłam to właśnie na blogu próbnym i u mnie wszystko jest ok. Być może plik nie pobrał ci się w całości? Jeśli pobieranie zostanie przerwane, nie można otworzyć pliku.

   Usuń
  2. Nic nie było przerywane. Wszystko pobrało się w całości i nie było nic tylko taka biała kartka. chciałam coś z nią zrobić to nie można było . A teraz jak zmieniła program to w ogóle nic nie działa.

   Usuń
  3. Biała kartka? W pliku rar powinien być plik "template plus ciąg liczb" oraz nagłówek, który trzeba ustawić samodzielnie, ponieważ nie wczytuje się automatycznie.
   Podaj mi może swojego maila, wyślę ci to osobno, nie zapakowane.

   Usuń
  4. Jest wszystko ok dalej wiem jak to zrobić, ale
   "Zapisanie szablonu nie powiodło się.
   Nie można przetworzyć szablonu, ponieważ nie jest on poprawnie sformułowany. Sprawdź, czy wszystkie elementy XML zostały prawidłowo zamknięte. Komunikat o błędzie XML:
   (SyntaxError) : Unexpected token <"

   Usuń
  5. Dziękuje wreszcie się udało :D

   Usuń
  6. Pojęcia nie mam, dlaczego tak ci się dzieje. Ja ustawiałam dla sprawdzenia szablon z tego samego pliku i wszystko zadziałało.
   Ale z tego co widzę, szablon na blogu masz ustawiony. Brakuje tylko nagłówka, który trzeba sobie ustawić osobno, ponieważ nie wchodzi on w skład instalowanego szablonu.

   Usuń
 3. Me gusta trzeci i czwarty szablon. Wake me up by jest cudowne przez kolorystykę, a The Game of Hunter przez przekaz. Tylko w tym te zdjęcia wydają się lekko rozmazane. Ale i tak je me gustuję :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć!:) tak sobie oglądam i czytam i myślę, że mam kilka pomysłów, co robić w przypadku jasności szablonów. Jeśli korzystasz z ciemnych tekstur/dodatków/stocków możesz zrobić coś z ciemnym tłem wypełniającym przestrzenie między postaciami i innymi przedmiotami na szablonie. Zrobiłaś tak już w pierwszym zamówieniu po prawej stronie więc na pewno wiesz, o co mi chodzi:) Z lewej strony pierwszego zamówienia możesz usunąć te ciemne pola wstawiając jasne stocki, bądź jasne tekstury. Dobrym posunięciem, jeśli nie masz tekstur jasnych tylko takie ciemne, będzie odwrócenie kolorów i ich zmiany (tak, żeby ciemne pola, które stanowią większą część tej tekstury, zamieniły się w jasne:) i wtedy jasnych będzie więcej, z tym, że jeśli tekstura nie jest czarno-biała to pojawią się też kolory nie pasujące do szablonu i wtedy możesz je zmienić balansem kolorów czy czym tam lubisz/chcesz:)). Mam nadzieję, że pomogłam:)

  Też nigdy nie lubiłam śniegu, zima źle mi się kojarzyła. I w tym roku miałam tak samo jak Ty - śnieg polubiłam, a nawet sprawił, że wróciłam do grafiki:)

  Pozdrawiam i życzę powodzenia!;*

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam mały problem ze wstawieniem szablonu, gdyż nie mam tła :/

  heuliosa-island

  OdpowiedzUsuń
 6. Pobieram trzeci z wolnych szablonów na http://find-your-imagination.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy