15 stycznia 2013

[0434] Breathe slowly

Oto jestem! Tak się cieszę, że moje zgłoszenie zostało przyjęte. Postaram się Was nie zawieść i nie przynieść wstydu. Jestem początkującą szabloniarką, więc proszę, aby Wasza ocena była dość łaskawa, chodź nutka krytyki także się przyda. Cóż, nie będę się rozpisywać, bo pewnie chcecie zobaczyć moje szablony. Zapraszam do oglądania!
Najbardziej jestem zadowolona z ostatnich. Przy okazji chciałabym podziękować Veronie za pokazanie mi szablonowego świata, bo gdyby nie ona, nie byłoby mnie tutaj. Na dzisiaj to by było na tyle. 
Pozdrawiam!

12 komentarzy:

 1. wszystkie szablony są cudne ! bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej załogi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję ;) ja też się cieszę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, są śliczne, ale ja zawsze mam jakieś uwagi:)
  Cóż, życzę wytrwałości:) Może gdybym ja posiadała tą cechę, też postarałabym się o staż, w końcu robienie szablonów nie idzie mi wcale tak źle:) Życzę Ci, żebyś każdego dnia wzbogacała się o nowe, szablonowe umiejętności i wykorzystała je w dobrej sprawie, aby twoja kariera nie zakończyła się jedynie jako stażystki:) Powodzenia i czekam niecierpliwie na więcej Twoich prac! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach... ty to potrafisz rozczulić ;)
   wiem, że zawsze znajdziesz u mnie błędy, które z całą stanowczością mi wytkniesz.
   Dziękuję. Tobie życzę zapału w pisaniu i już nie mogę się doczekać, kiedy opublikujesz opowiadanie, a ja zrobię do niego 10 szablonów, a ty i tak nie wybierzesz żadnego ;)

   Usuń
 4. Witam serdecznie w załodze Wyimaginowanej Grafiki. Szablony zachwycające. Gdzieś ty się, dziewczyno, uchowała? Żeby z takim talentem nie publikować do tej pory żadnych prac. Wstyd po prostu. Pięknem trzeba się ze światem dzielić.
  Naprawdę cieszę się, że do nas dołączyłaś. Mam nadzieję, że zostaniesz na stałe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję ;) ja też mam taką nadzieję :)

   Usuń
 5. Świetne szablony! Ostatni podoba mi się najbardziej i chyba go pobiorę ale jeszcze nie wiem...

  Czekam na więcej takich prac! ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie ćwiczenia do robienia czegoś ludzkiego zajęły dwa lata, a tu pojawia się stażystka, która mnie gasi :D Śliczne szablony, naprawdę mi się podobają i mam wrażenie, że tak wpasowują się w klimat Wyimaginowanej Grafiki. Teoretycznie za kobiecymi szablonami nie przepadam, ale w tym wypadku najbardziej podoba mi się szablon pierwszy i uważam, że jest cudowny. Rozgość się, proszę, wygodnie na krześle wyimaginowanym krześle i zostań z nami na dłużej. Herbatki? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję ;)
   robienie szablonów jakoś tak samo mi przychodzi :)
   następne postaram się bardziej dopracować :)

   Usuń
 7. Te szablony są naprawdę świetne :D Mi też najbardziej podobają się ostatnie.
  Tak w ogóle to widzę, że Wyimaginowana Grafika coraz bardziej się rozwija :) Cieszę się, że do załogi dołączają nowe osoby i w ogóle zauważyłam, że wszystkie szabloniarki zamieszczają jakby więcej prac.
  A i jeszcze chciałam dodać, że szablon na głównej jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne szablony ^^ Najbardziej podobają mi się te 2 pierwsze - drugi jest wręcz magiczny ♥.♥ Ale może tylko dla mnie, bo uwielbiam niebieski ^^ OStatnie podobają mi się już mniej, ale to dlatego, że brakuje mi tam czegoś (chociaż nie wiem czego) ;) W każdym razie...Powodzenia przy następnych ;)I nie spoczywaj na laurach! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. a mnie najbardziej podobają się dwa pierwsze C:
  chociaż wszystkie są śliczne. w ogóle podziwiam Cię, że ogarniasz całe te szablony. ja swój ściągnęłam, nie umiałabym zrobić sama ._.

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy