31 stycznia 2013

[0442] Burza emocji

Parę słów wyjaśnienia:
Otóż na moich parch często są zamieszczone krótkie teksty, albo zdania. Wiecie, czasem, jak mnie natchnie to zapisuje parę przemyśleń, czasem też, gdy usłyszę coś wartościowego, a później umieszczam to na  pracach, dopasowując całą resztę... Przez to niejedne moje prace potrafią zdołować człowieka i zszokować x) Co nie znaczy, że jestem wiecznie zdesperowanym człowiekiem - poczekajcie do mojej najbliższej imprezy walentynkowej, wtedy konieczna będzie cenzura.
Musze też przyznać, że chodź mam pościągane parę akcji/zadań (wiecie o co chodzi w AP?), to staram się sama bawić barwami, tekstury również dobierać swoje. Przez to może nie tworzę cudów na widłach, ale wkładam mnóstwo pracy w grafikę, bo jest to mój sposób wyrażenie uczuć, jak dla malarza praca na płótnie.
Grafika to piękna dziedzina i ostatnio spierałam się ze znajomym, że nie jest to żadna, łatwiejsza forma... malarstwa? Tak to określił o.O Ostatnio podobne bzdury słyszałam na "radio Maryja", gdy to mi się łącze spierdzieliło w radiu.
Nie ma co się więcej rozpisywać nad sprawą, którą ostatecznie przegrałam, bo to jeszcze poruszę u siebie na blogu.
Poniżej szablon dla
Mam nadzieję, że odpowiada. Jakiekolwiek skargi proszę umieścić w komentarzu, coś zaradzimy ;)
{pobierz}

To by było na tyle. Ostatnio dużo publikowałam w tym miejscu, muszę zabrać się za fotografię i osobistego bloga, wiec prawdopodobnie zniknę na jakiś tydzień. Zamówienia będę robić systematycznie i chyba, jeśli będzie ich sporo to będę musiała wcześniej coś wstawić...

Limit (hoho, pierwszy raz to piszę x), no tak do 3 prac ludziska, muszę trochę wyjść do ludzi :o

3 komentarze:

 1. Dziękuuuuuuje! <3
  Szablon jest meeega, śliczny. Właśnie czegoś takiego chciałam.;)
  Czytasz w myślach.?;p
  tralalalala.

  Pierwszy szablon też meeega!;)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie mogę patrzeć na to, że jest tu jeden komentarz, a szablony są warte pochwały. Moimi faworytami są pierwszy i ostatni szablon. W pierwszym całość jest dopracowana i wszystko ładnie się ze sobą zgrywa. Szablon jak się należy :) W drugim nie pasuje mi czcionka. Szczerze powiedziawszy to rozszyfrowywanie co tam pisze jest trochę męczące (takie osobiste odczucie, nie przejmuj się nim zbytnio)W trzecim textura tak bardzo przysłania postacie, że nie jestem w stanie stwierdzić czy ta twarz z lewej należy do kobiety czy do mężczyzny :O Ta leżąca pani wygląda jakby nie miała głowy. Masz jednak plusa za napis. Trochę jasnego trochę ciemnego. Wszystko ładnie się komponuje. Kolorystyka też jest w moim typie.
  No i czwarta perełka. Nie mam do czego się przyczepić. Napis w porządku, texturka tez już tak nie przeszkadza, kolorystyka jest w jak najlepszym porządku. Mam wrażenie, że jest to najlepszy szablon jaki do tej pory opublikowałaś na wyimaginowanej. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. W pierwszym szablonie użyłam skanów z filmu i były w tragicznym stanie, wiec starałam się coś zatuszować x) być może za bardzo, ale dziękuje bardzo za długą opinie :D

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy