28 stycznia 2013

[0439] Mylące pozory

Muszę przyznać, że ani razu nie zajrzałam w dział "zamówienia" x) Zupełnie wyleciało mi z głowy to, że należy kontrolować komentarze. Obiecuję poprawę. Przepraszam Słodziutką za długo czas oczekiwania. W ramach rekompensaty wykonałam dwa szablony (mam nadzieję, że dziewczyny nie zjedzą mnie za ubogi w prace post...).6 komentarzy:

 1. Joeanna numeruj posty poprzedniego też nie ponumerowałaś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Juz poprawiłam. Dziękuję za uwagę i wybaczcie dziewczynki x)

   Usuń
 2. Oczywiście cię nie zjedziemy, ale cię pogryziemy, jak nie będziesz numerować postów :D Grzecznie przypominam, każdemu zdarza się zapomnieć.
  Szabloniki ładne, pierwszy chyba lepszy. Chociaż w sumie podobają mi się oba :3

  OdpowiedzUsuń
 3. *Mam skromne pytanie do szabloniarek. Otóż pobrałam szablon 2 z notki 436 - na www.naginajac-rzeczywistosc.blogspot.com - i mój problem polega na tym, że nie w notce i niektórych kartach nie widać opcji dodania komentarza. Nie wiem co jest nie tak... Mogłabym prosić o pomoc?

  OdpowiedzUsuń
 4. Sharley Shy, musisz wejść w ustawienia --> Posty i komentarze. Poszukaj danej funkcji, może wybrałaś szablon, gdzie automatycznie były jakieś ograniczenia...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojejku jjeku *.* Bardzo podobają mi się te szablony ;*
  Nic nie szkodzi, że tak długo :) Obydwa szablony są bardzo ładne, więc zastanawiam się jeszcze który wybrać. Bardzo Cię dziękuję ;*

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy