6 lutego 2013

[0446] I'm coming up only to show you wrong

Zamówienie dla DaeJun Hwang


Szablony wolne

Dwa pierwsze szablony z wolnych były zamówieniami. Ale ponieważ zamawiające nie umieściły na swoich blogach linku/buttonu szabloniarnii, szablony dodaję jako nie-zamówienia.

Ubogo, biorąc pod uwagę czas, jaki minął od mojej ostatniej notki. Jestem jednak w trakcie sesji i na porządną grafikę po prostu nie mam czasu.
Cieszę się z zainteresowania, jakie nagle zaczęła budzić ta szabloniarnia. To co się na niej ostatnio dzieje, przypomina ostatnie dni wyprzedaży. Cudowna sprawa, prawda?


Ponieważ dA zrobił się wredny i postanowił się trochę "unowocześnić" (w efekcie czego po prostu nie potrafię już nic na niego dodać) credity dodaję tutaj, a nie tak jak zwykle pod podglądami.
Credits:
psychicznax.deviantart.com
scatterflee.deviantart.com
valettifsy.deviantart.com
shantellee.deviantart.com
viahonesty.deviantart.com
sadfabray.deviantart.com
carllton.deviantart.com
kaze-pon.deviantart.com
evelenne.deviantart.com13 komentarzy:

 1. Wszystkie są piękne, ale najładniejsze to te dwa w środku z 1D, może dlatego, że jestem ich fanką i piszę o nich blogi, ale są mega <3
  A ostatni też taki niczego sobie :) Jest bardzo, bardzo ładny, wręcz.
  Pozdrawiam,
  Lovvka .

  OdpowiedzUsuń
 2. wszystkie szablony są super! zamowienie jest bardzo ładne i jestem pewna, że zamawiajaca będzie z niego zadowolona. Najmniej podoba mi się pierwszy z wolnych, chyba ze względu na to czarne tło, które mocno kontrastuje. Poza tym wszystko jest super ^^
  Mi też nie spodobały się zmiany na dA i przyznam, że gdy pierwszy raz się z nimi zetknęłam, to byłam w szoku. Ostatecznie jednak idzie się przyzwyczaić, chociaż stary sposób był wygodniejszy, bo można było wygrać plik i pogląd jednocześnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście, że jestem zachwycona. szablon jest naprawdę sliczny i wręcz odliczam czas do przyjścia do domu i wrzucenia go na bloga ^o^ Miałam rację sądząc, że najlepiej zrobisz moje zamówienie. Dziękuję za kawał świetnie wykonanej pracy! c:

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałam pobrać szablon wolny nr.2.
  No pobrałam, ale co dalej..?
  Wszystko się inaczej odbywa niż w tej waszej zakładce 'FAQ' i nie wiem co mam robić. :)
  ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z czym dokładnie jest problem? Na którym etapie ustawianie szablonu zaczyna się różnić od instrukcją?
   Właśnie ściągnęłam sobie plik i ustawiłam szablon, u mnie wszystko działa. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ na to, co się dzieje z blogspotem, ale może wypróbuj inną przeglądarkę?

   Usuń
 5. Gdy ściągam, w ogóle nie ściąga mi się taki folder, do rozpakowania, jak pokazane jest w 'FAQ'. Ściąga mi się jakiś w ogóle dziwny plik, nie do odtworzenia nawet na laptopie... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już sobie poradziłam.:) Dziękuję za pomoc.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale hm... kolejny problem.;)
  I to już któryś raz mi się to zdarza...
  Spójrz: http://i-should-have-kiss-you.blogspot.com/
  Tak się "ucięło" w połowie.. co z tym zrobić? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ucięło? Jak dla mnie wszystko jest ok.

   Usuń
  2. Dafne, jej faktycznie "ucięło" w połowie. To chyba wina przeglądarek, bo w wielu szablonach u was jest tak, że na waszych przegladarkach jest okej, a zamawiający mają z tym problem, bo innego powodu nie widze żebyś ty go nie widziała, a ja i ona tak ;)

   Usuń
  3. Bardzo możliwe, że to o to właśnie chodzi. Ja używam Opery i jest ok. Nie mam jednak w tej chwili możliwości sprawdzenia szablonu na innej przeglądarce.

   Usuń
 8. Szablony booskie :D ale mam problem ze wstawieniem drugiego od góry na swojego bloga ;c

  OdpowiedzUsuń
 9. Usiłuję przypomnieć sobie dlaczego nie skomentowałam wcześniej tego postu, ale nie mogę znaleźć żadnego racjonalnego wyjaśnienia. Wszystkie szablony bardzo mi się podobają, a zwłaszcza pierwszy i trzeci. Jedyne co mnie lekko uderzyło to twarz kobiety w trzecim szablonie. Jest trochę niewyraźna, a w porównaniu z bardzo wyraźnym stockiem pewnego niezidentyfikowanego obiektu architektury w tle wygląda... dziwnie. Jednak wykonanie i kompozycja przebijają wszystko inne. Lubię ten szablon :D

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy