15 lutego 2013

Podsumowanie stażu Happiness

Mamy 15 luty, a co za tym idzie - koniec stażu Happiness. Dołączyła do nas ona 15 stycznia i już od samego początku jej prace zostały przez czytelników i zamawiających odebrane bardzo pozytywnie. Jest to młoda dziewczyna o ogromnym talencie i jeszcze większym potencjale, a do tego solidna i pomocna (tak przynajmniej wynika z tego, co zaprezentowała swoją osobą do tej pory). Podobnie jak było w przypadku Joeanny, myślę, że nikt nie będzie kłócił się z tym, że Happiness należy bezsprzecznie przepuścić. Co więcej - myślę, że odwiedzający i inne szabloniarki pogryzły by mnie, gdybym postąpiła inaczej. Podsumowując: bardzo miło jest mi powitać w szeregach naszej szabloniarni naszą nową szabloniarkę - Happiness.

W czasie swojego stażu Happiness wykonała 34 szablony, w tym 13 zamówień, z których najbardziej podobał mi się ten. Szablony naszej nowej szabloniarki są ładne, dopracowane i ciekawe. Nie ukrywam, że w niektórych tematach powinna się jeszcze doszkolić, ale tak naprawdę my wszyscy uczymy się przez całe życie. Jak na początkującą szabloniarkę - rozpiera mnie duma, gdy patrzę na jej prace.

Warto również nadmienić, że posty Happiness biją rekordy, jeśli chodzi o ilość komentarzy. Dla ostatnie posty naszej nowej szabloniarki, których liczka komentarzy wynosiła 42 i 59 pobiły na głowę dotychczasowy rekord w liczbie 37 komentarzy. Gratuluję! Jest to naprawdę dobry wynik, jak na szabloniarnię, gdzie nie składa się zamówień pod postami. 

Bez zbędnego przeciągania, chciałabym bardzo serdecznie przywitać Happiness w naszej załodze. Mam nadzieję, że zostanie ona z nami jeszcze długo.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie. 

8 komentarzy:

 1. O jak miło! Dziękuję za zaufanie ;) Postaram się naprawić błędy, jakie dokonywałam podczas tworzenia szablonów (m.in. te nieczytelne napisy) Jeszcze raz dziękuję i jestem ogromnie wdzięczna.
  Pozdrawiam,
  Happiness ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi miło, że zostałaś przyjęta na stałe! :) Życzę owocnej pracy i duuużo weny! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!
  Mi szablony Happiness baaardzo się podobają, a moje takie pyćkie szare myszki :) W każdym razie, naprawdę gratuluję jeszcze raz! Życzę Ci bardzo długiej pracy na Wyimaginowanej, bardzo dużo komentarzy i zamówień!
  Pozdrowienia,
  Lovvka .

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej. Mam pytanie do Happieness. Znalazłam dzisiaj czas na wstawienie szblonu, który dla mnie wykonałaś i mam problem. Robie wszystko jak trzeba, tylko szablon mi się nie pojawia.Co mam zrobić?
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję *.* Happiness jak dla mnie robi cudoowne szablony i jest bardzo pomocna :) Jak można wiedzieć....ile ma lat ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Happiness? Pozwolę sobie odpowiedzieć za nią, bo jestem z niej [nie użyję tu tego słowa] dumna:) Chodzi do 3 gimnazjum, więc gdzieś tak 15 lat:) Młodziutka i zdolna:)
   Happiness, życzę Ci sukcesów i weny przy dalszym szablonowaniu:)
   Pozdrowionka!
   Verona:)

   Usuń
 6. Super! Super! Super! Brawo i gratulacje Happiness <3 Cieszę się !

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :) Wasze wsparcie daje siłę do tworzenia ;) Myślę, że się jeszcze podszkolę. Jeszcze raz dziękuję.
  Pozdrawiam,
  Happiness ^^

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy