11 marca 2013

[0470] Body & Soul

I znów ja!
Tym razem z nowym stylem przybywam, ten styl jest dla mnie... fajny (?)
Chodzi o to, że w tamtym starym stylu musiałam myśleć ciągle, by wyszły te szablony przynajmniej 'może być', chociaż nigdy mi się to nie udało, a w tym stylu wszystko idzie mi gładko i nawet ładniej, co jest dla mnie nowością, ale jestem z nich bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że wam także się spodobają ;>

Szablony wolne:
{pobierz}
Jaki fajny *.*


{pobierz}
Wersja powyższego szablonu bez topazu ;>

Zamówienia:
Zamówienie na: first-hunger-games.blogspot.com
{pobierz}
Widzicie tu tę magię? Dla mnie ona jest tu bardzo wyczuwalna ;)
(Lizz, przepraszam Cię bardzo, wiem, zamówienia są wstrzymane, wiem, nie powinnam wykonywać tego zamówienia, wiem to wszystko, ale ten blog jest w opłakanym stanie w kwestii szablonu, a ja miałam czas, więc zrobiłam taki mały wyjątek, myślę, że mi wybaczysz ;>)

15 komentarzy:

 1. Jeeeej... jest świetny! Bardzo Ci dziękuję, jest lepszy niż sobie wyobrażałam :D Naprawdę piękny ^_^ Bardzo dziękuję :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Aha fajnie , ze zgapiasz szablony od Eve ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zgapiam, tak jest mi fajniej, wygodniej, nasze szablony się różnią jakbyś nie widział tchórzowski anonimku -.-

   Usuń
 3. Szablony są bardzo ładne, tylko szkoda, że wyglądają jakby zrobiła je Insicere. Są bardzo w jej stylu. Dlatego radziłabym Ci znaleźć pomysł na własne prace, a nie sugerować się innymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie kumam jak możecie porównywać prace Insicere do moich, nie dość, że nie są podobne to jak już, jej są o wiele ładniejsze, a jak napisała Kaeru, nagłówek z tłem w ten sposób łączy wiele szabloniarki, więc nie wiem czego się wszyscy czepiacie -,-

   Usuń
 4. Czy ja jestem jedyną osobą która nie widzi podobieństwa? O.o Ej, dziewczyny... które to miejsce? T^T Oślepłam już. Przewijam sobie te szablony i te z ostatniej notki Insicere, która jest w szerokiej liście i widzę, że to dwie różne autorki. chodzi o przejście z nagłówka do tła? Robię tak samo jak na drugim szablonie u Lovvki, Lizz też tak robi (w sumie to ona mnie nauczyła). O co chodzi? Somłon help mi T^T!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś też tego nie widzę. Może odejście nie było takim złym pomysłem, bo jak widzę to chyba każdy tego chce ;<

   Usuń
  2. Bez przesady. Mi prace się podobają, a poza tym, gdyby ktoś chciał twojego odejścia to złożyłby u ciebie zamówienie? Nie przejmuj się i twórz dalej :)

   Usuń
  3. Dziękuję, dzięki wam wiem, że mam wsparcie *,*

   Usuń
 5. Przyznam, że moje zdanie w temacie kopiowania jest podzielone, więc się nie udzielę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałam tylko przypomnieć, że reguły to coś, od czego nie robimy wyjątków i jak nie wykonujemy zamówień (zamawiająca złamała regulamin, składając zamówienie w tym momencie), to nie wykonujemy, i kropka.

   Usuń
  2. Ohh, przepraszam, po prostu z natury jestem miła i tak jakoś wyszło :)

   Usuń
 6. Uważam, że szablony Lovvki różnią się od Insicere. Prace wykonane z topazem często prezentują się podobnie. Myślę, że Lovvka chciała pokazać delikatne szablony stworzone inaczej niż poprzednie. Co do łączenia nagłówka z tłem zgadzam się Kaeru - wiele osób tak robi lub co najmniej stara się uzyskać taki efekt. Osobiście twierdzę, iż nie należy od razu "naskakiwać" na kogoś, a sytuacja z anonimem nie jest wyjątkiem. Podsumowując - nie ma co się przejmować :)
  Teraz opinia na temat twórczości (też warto wspomnieć :D) Trzeci szablon podoba mi się (mam nawet te same tekstury) Co do pierwszych dwóch - myślę, że lepszy jest z topazem. Kurcze, nie zwróciłam uwagi na to, co lubię w szablonach - napis. No cóż nie ma, ale i tak dobrze się prezentują :D
  Nie pozostaje mi nic więcej jak życzyć powodzenia :) Trzeba tworzyć dalej i rozwijać zainteresowania :)
  Pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W szablonach wolnych często nie daje napisów, bo oczekuję tego, że jak komuś się spodoba jakiś szablon, a będzie chciał bym dorobiła napis to poprosi, dla mnie to żaden problem.
   P.S.: Dziękuję ^^

   Usuń

Szeroka lista

Obserwatorzy