1 marca 2013

Podsumowanie stażu Elegance

Dacie wiarę, że mieliśmy stażystkę o nicku Elegance? Pamięta ją ktoś?

No dobra, przejdźmy do rzeczy. Elegance dołączyła do naszej załogi 1-go lutego 2013r. Od tego momentu opublikowała 1 notkę, która zawierała łącznie 2 szablony.  

Nie ulega wątpliwości, że Elegance nie przechodzi stażu i z dniem dzisiejszym zostaje usunięta z załogi. 

Jestem przekonana, że ta cała sytuacja ze skopiowaniem instrukcji sprawiła, że Elegance uciekła z naszej szabloniarni. Angie i Jill postawiły jej - jak najbardziej słuszne - zarzuty, jednak razem z Jill uzgodniłyśmy, że niema co się dalej złościć, gdyż w komentarzu na blogu Jill Elegance przyznała się do błędu. Dziewczyna nie miała jednak odwagi, aby po całej sytuacji znów "spojrzeć innym grafikom w oczy". Chciałyśmy dać jej szansę, ale ona jej nie wykorzystała. Po postawieniu zarzutów uciekła z Wyimaginowanej Grafiki bez słowa pożegnania.

16 komentarzy:

 1. W sumie to nawet nie widziałam szablonów Elegance. Spotkałam się z WG w momencie, w którym tak właściwie rozpoczęła się cała akcja związana z instrukcjami... Przykro, że nie przeszła stażu, ale zrobiła to sama dla siebie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, bo miała talent do szablonów. No cóż, Lizz, słyszałam, że masz urodziny, dlatego jako stała klientka u Ciebie, życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz rozwagi i jeszcze lepszego rozwoju graficznego, chociaż to, co tworzysz, i tak sprawia, że człowiek podziwia wkład Twojej pracy. Szefowa Wyimaginowanej Grafiki z Ciebie świetna, dlatego na i w tym polu życzę Ci wielu sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Talent i potencjał miała, ja bym wybaczyła, no, nie znałam jej, ale wybaczyłabym, bo się przyznała, nie potrzebnie uciekła, w dodatku zablokowała profil, może nie potrzebnie już na samym początku takie coś, ale no to też człowiek i wybaczać trzeba, szkoda, że zaprzepaściła swoją szansę.
  Pozdrawiam ciepło :*
  Lovvka .

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam już nie składać tutaj zamówień, ale to jest moim zdaniem najlepsza szabloniarnia na jakiej byłam, a byłam na wielu.
  Ja mam pytanie. Czy zamówienia można już składać według nowego regulaminu czy jeszcze nie? A jak nie to od kiedy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówienia będzie można składać po tym jak szabloniarki dodadzą wszystkie zamówienia złożone przed 28 lutego. Chwilowo są wprowadzane jeszcze drobne korekty w regulaminie. Kiedy będzie już możliwe składanie zamówień w "aktualności" z pewnością pojawi się odpowiedni komunikat :) Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Szkoda, że tak zakończyła się nasza współpraca z Elegance. Trochę szumu na początku było, ale przecież wszystko to można było na spokojnie wyjaśnić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy któraś z Was planuje jutro dodać jakąś notkę? Jeśli nie, ja chętnie to zrobię. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam, że Lovvka dodała wersję roboczą posta. Mnie szczerze mówiąc też zależałoby na szybkim dodaniu notki, bo mam trochę starych zamówień, prawie sprzed miesiąca.

   Usuń
  2. Okej, w takim razie dodam w innym terminie. :)

   Usuń
  3. Dodawajcie śmiało, ja pewnie będę chciała coś dodać dopiero pod koniec tygodnia. :)

   Usuń
  4. Ale to dopiero za parę dni, bo jeszcze trochę zamówień mi zostało, a z czasem źle jeśli o szablony chodzi.
   Więc albo Eve vel Maia albo Da Fne niech dodadzą ;>

   Usuń
  5. Ok, więc ja mogę dodać już teraz, bo całą notkę mam już gotową.
   Eve vel Maia, dodaj swoją jutro, i tak będą dwie widoczne. A ci, którzy zamawiali, znajdą swoje szablony nawet jeśli mój post nie będzie na wierzchu.

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 7. kiedy mogę się spodziewać mojego szablonu ? :) ( złożyłam zamówienie 21.02 )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamówienie wykonane. Notka zostanie opublikowana w ciągu kilku dni.

   Usuń
  2. dziękuję za informację, a więc czekam :)

   Usuń

Szeroka lista

Obserwatorzy