9 sierpnia 2013

[0509] The Number of the Beast

Witajcie! Powiem szczerze, że z szablonami miałam parę problemów. Zrobiłam je już dawno, lecz imageschack był taki nieżyczliwy, że praktycznie żadnej nie dało się wstawić, a komputer, na którym je robiłam jest zepsuty. Na szczęście przerzuciłam się na ciut inny hosting i tam odnalazłam nagłówki. Głupi ma szczęście, prawda?
Zamówienie na kroniki-gold-feather
Pobierz
Faworyt. Jest uroczy, prawda? Tylko może trochę za duży, ale co tam.

Zamówienie na oblicza-bezkrolewia
Nie za bardzo mi się podoba.
Jak wstawić szablon?
Pobrany dokument to kod HTML. Wystarczy wejść na bloga - projekt - edytuj kod HTML
Potem wciśnij prawy przycisk myszki. Wybierz opcję 'Zaznacz wszystko'. Następnie usuń kod z bloga i wklej ten z dokumentu.

Zamówienie na catching-kids
Podoba mi się, ładny.
Jak wstawić szablon?
Pobrany dokument to kod HTML. Wystarczy wejść na bloga - projekt - edytuj kod HTML
Potem wciśnij prawy przycisk myszki. Wybierz opcję 'Zaznacz wszystko'. Następnie usuń kod z bloga i wklej ten z dokumentu.

Zamówienie na anime-opowiadanie-o-naruto

Pobierz
To pierwszy szablon anime, jaki kiedykolwiek zrobiłam. Jest ładny, ale kolory trochę za jaskrawe jak na mnie. Przyjemnie mi się go robiło, mogę przyjąć więcej takich zamówień.

wolny

Nagłówek | Pobierz
Chętniej mi się robi wolne niż zamówienia, jeez.
Jak wstawić szablon?
Pobrany dokument to kod HTML. Wystarczy wejść na bloga - projekt - edytuj kod HTML
Potem wciśnij prawy przycisk myszki. Wybierz opcję 'Zaznacz wszystko'. Następnie usuń kod z bloga i wklej ten z dokumentu.

UWAGA!
Przyjmę pierwsze trzy zamówienia oraz jeszcze trzy które mi się spodobają. Razem sześć, dla ułomnych.

//Edit
Pierwsze trzy zamówienia: Edyta, Helena Nattie, Pisząc_marzę. Więcej zamówień jednak nie przyjmę.

46 komentarzy:

 1. Śliczne szablony *.*
  Najbardziej spodobał mi się szablon pierwszy i ostatni :)

  Chciałabym zamówić szablon do siebie na bloga :)
  Hasło: Rouge

  Adres: http://dejavuzycia.blogspot.com/

  Linki: http://fashnberry.com/wp-content/uploads/2012/11/barbara-palvin-rouge-caresse.jpg
  http://data.whicdn.com/images/58822680/Barbara-Palvin-Pic_original.jpg
  http://daily-movement.com/wp-content/uploads/2013/07/barbara_palvin_2.jpg
  któreś z tych zdjęć i na szablonie miałby się jeszcze znaleźć Zayn Malik, ale nie wiem jakie zdjęcie będzie pasować, więc to zostawiam Tobie :)

  Kolorystyka i układ: układ jednokolumnowy, strony na górze pod szablonem, a kolorystyka jasna, najlepiej pastelowe odcienie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hasło: Rouge
  1. Adres bloga: http://helena-i-nattie.blogspot.com/
  2. Zdjęcia:

  https://www.google.pl/search?client=opera&q=mary+kate+olsen&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=41ADUpylK4GXtAalt4CIAQ&biw=1024&bih=600&sei=5lADUov4K8qKtAbp5YH4BQ#facrc=_&imgdii=_&imgrc=KteucNEv_PKoeM%3A%3BRyU53YrhRIyxlM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.theenglishroom.biz%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F08%252Fmary-kate_olsen.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.thesouthernc.com%252Fprofiles%252Fblogs%252Fsouthern-artist-spotlight-series-paper-cut-project%3B300%3B400

  http://www.fanpop.com/clubs/tom-felton/images/32742397/title/corduroy-magazine-photo

  https://www.google.pl/search?client=opera&q=christian+serratos&oe=utf-8&channel=suggest&um=1&ie=UTF-8&hl=pl&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=DFEDUuz3D8jDtAaV4ICoDA&biw=1024&bih=600&sei=DlEDUtyIDtHktQawwYD4Cw#facrc=_&imgdii=_&imgrc=m6Dwirp0VieGeM%3A%3ByZI19Stq7Fw6UM%3Bhttp%253A%252F%252Fthebiography.info%252Fwp-content%252Fuploads%252F2013%252F06%252FChristian-Serratos.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fthebiography.info%252Fchristian-serratos-hot-body-figure-measurements%252F%3B2912%3B4368

  http://www.fanpop.com/clubs/daniel-radcliffe/images/28810441/title/photoshoot-yu-tsai-hq-photo

  3. 'Ludzkie maski... Ciągle każdy musi kogoś udawać'
  4. Chciałabym aby były kolory takie jak granatowy, ciemny zielony i fiolet. Co do układ jest mi to obojętne, zrób tak jak ci pasuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo,bardzo chciałabym szablon. :)
  Hasło:Rouge
  ► Adres bloga: http://maybe-angel-is-my-boyfriend.blogspot.com/
  ► Linki do zdjęć:
  * http://images4.fanpop.com/image/photos/15000000/2010-Nylon-Magazine-Photoshoot-ashley-tisdale-15037969-600-788.jpg (możesz w razie czego ją przyciąć :))
  * http://thejustinbiebershrine.com/wp-content/uploads/2012/07/justin-bieber-photoshoot-aol-2012-f.jpg
  * http://24.media.tumblr.com/c2bc709b3dc098b8a34db844c3bd8f7d/tumblr_mg49elsVPP1rknvoeo1_500.jpg
  A tu mam takie dodatkowe zdjęcia,nie muszą się znaleźć:
  * http://s5.favim.com/orig/69/big-ben-beautiful-dark-inspiration-Favim.com-634539.jpg
  * http://data.whicdn.com/images/13555490/lantern,love,the,colors,beautiful,ferris,wheel,lights,photography-6752ee04c4e279092953a594f233ba23_h_large.jpg
  * http://media02.hongkiat.com/photo-iphone4/preview.jpg
  ► Cytat na szablonie:
  I'm your demon,not a black angel.
  ► Kolorystyka i układ: Kolorystyka jest mi obojętna,ale najbardziej byłabym skłonna to ciemnych kolorów,tak aby jednocześnie wprawiało czytelnika i w zachwyt i strach(choć wiem,że to nie możliwe z takimi zdjęciami xD.)Kompletnie nie znam się na układach,ale byłoby ciekawie,gdyby postacie występowały po bokach postów.
  http://img51.imageshack.us/img51/8366/beztytuudaa.png
  lub jak tu:
  http://img94.imageshack.us/img94/9743/eueg.png
  To jest po prostu genialne,bo gdyby tak umieścić dziewczynę po drugiej stronie posta,a chłopaka po przeciwnej stronie,a grupkę 1D na samej górze,a te dodatkowe zdjęcia jako tła.Wybacz,zaczynam wydziwiać.Jeśli się uda będę wielbiła was/ciebie(już to robię).Wiem,że o dużo proszę,ale już z góry dziękuję.Będę czekać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hasło: Rouge
  Chciałabym szablon z Justinem Bireberem i One Direction. Najlepiej żeby szablon był jasny, może być nawet biały. Wszyscy muszą być uśmiechnięci. A napis to "Imaginy One Direction i Justin Bieber" Co do stocków, to nie musi być ich dużo.
  Pewnie to nie twoje klimaty, ale może to być w jakimś stopniu wyzwanie ;D. Mam nadzieję, że pozytywnie rozpatrzysz moje zamówienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://imaginy-onedirection-justinbieber.blogspot.com/
   Na tego bloga ;D

   Usuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Hasło: Rouge Jako, że jestem czwarta, to mam nadzieję, że moje zamówienie Ci się spodoba :D. zamówienie na bloga: kiedys-cie-odnajde.blogspot.com Na razie mam na nim szablon Szabloniarni, ale wolałabym szablon z tąd, o ile to nie zrobi problemu. Otóż zamawiam szablon już któryś raz, i nigdy nie podaję zdjęć. Mam nadzieję, że Tobie to także nie będzie przeszkadzać. Otóż moje zamówienie jest takie: Chciałabym dziewczynę (nie ważne jaką, byle nie była jakąś na maksa sławną gwiazdą, bo ludzie pomyślą, że to fanfic) na tle szkoły (z jednej, prawej strony) i morza z latarnią po drugiej stronie. Chciałabym także na jakimś portrecie, albo zdjęciu jasnowłosą kobietę, ale taką trochę starszą, żeby mogła być matką tej laski. Chciałabym też, o ile to możliwe w tle jakąś mapę i stare listy. Kolorystyke chciałabym raczej granatową, ze względu na morze i odrobinę fioletu, bo go lubię. A co do cytatu: nie zaczynaj szulać miłości, jeżeli nie znalazłeś jeszcze siebie. To chyba tyle. Chciałabym jeszcze jakieś fajny css, żeby coś się zmieniało jak się na to myszką najedzie czy coś :). A tak, żeby był ze mną kontakt: Marettka@wp.pl Weź, przyjmijm moje zamówienie, strasznie mi na tym zależy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie przyjełaś żadnego zamówienia, więc mam nadzieję, że ten komentarz tylko ułatwi ci ewentualną pracę nad szablonem dla mnie. Szukałam kobiety, któta miałabybyć na obrazie, która miałaby być tą “matką“. I znalazłam:http://images.fanpop.com/images/image_uploads/Helen-McCrory-as-Narcissa--helen-mccrory-635921_329_488.jpg
   Tylko bez tych napisów. Mam nadzeję, że tylko ułatwiłam Ci pracę i że przyjmiesz moje zamówienie

   Usuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Hasło: Rouge.
  Blog: wataha-harmonii.blogspot.com
  Zdjęcia: tutaj fantazja byłaby Twoja, ważne żeby pojawił się koniecznie biały wilk, bo jest on Alphą w watasze.
  Cytat: Bo harmonia nie zawsze jest czarno-biała.
  Kolorystyka: Tonacje ciepłe, ale mroczne. Na blogu każdy pisze swoje własne opowiadania, dlatego blog jest coraz to ciekawszy. Jak sama nazwa bloga mówi, jest tam harmonia pomiędzy wszystkim. Moim zdaniem tonacja kolorystyczna powinna być magiczna. Coś łagodnego i dla oka. Może to być połączenie dwóch odcienie, albo tonacja jednolita. Ważne jest to, by ładnie współgrała z tłem, postami i zakładkami do stron..
  Układ: Moim zdaniem powinien być prosty i zrozumiały. Zdjęcie główne szablonu mogłoby być osadzone w lewym górnym rogu i lekko rozciągało się w stronę posta i dołu, ładnie wtapiając się w tło. A miejsce na post po stronie prawej. Fajnie jakby zauważalna była informacja kto napisał notkę w poście. A zakładki do strony mogłyby być umiejscowione na górze strony, tuż nad postem (mogłyby być nawet porozrzucane jeżeli jest to możliwe, ale jeżeli nie to wystarczy, iż będą na górze).

  To chyba wszystko, dziękuję, że przeczytałaś komentarz :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak dla objaśnienia, tonacje kolorystyczne głównego zdjęcia mogą być nawet podobne do zdjęcia jak tutaj (wyimaginowana-grafika) - są mroczne, ciepłe i magiczne w jednym - cudowne. Oczywiście pole fantazji do popisu zostawiam Tobie :)

   Usuń
 10. Hasło: Rouge
  Link do bloga: http://love-of-your-dreams.blogspot.comC
  /
  Chciałabym zamówić szablon na mojego bloga http://love-of-your-dreams.blogspot.com/.
  Blog dotyczy Justina Biebera i dziewczyny Lily (Vanessa Hudgens).
  Byłabym szczęśliwa, gdyby pojawiły się tam zdjęcie Vanessy:
  http://24.media.tumblr.com/a004041581100ba6e5b133f34dacd694/tumblr_mr606dhVxe1ssh1zho2_1280.jpg
  Justina:
  http://jbieber.pl/gallery/albums/userpics/10001/normal_20130402-130626.jpg
  i wplecionym gdzieś w tło, wiankiem OLLG :
  http://p.twimg.com/A5mPWFJCAAAUBTu.jpg:large
  Cytat: Everything starts from something.
  Kolorystyka: vintage, coś retro (jak zdjęcia, taki ciepły).
  Jeśli chodzi o tło(tekstury itd), zdaję się na Ciebie i Twoją wyobraźnię! :)
  Dodatkowo menu boczne, mniej więcej jak mam teraz, tylko żeby może miało jakąś animacje jak tu : http://impressole.blogspot.com/ z jakąś grafiką po najechaniu kursorem i to chyba byłoby na tyle.
  Czekam na odpowiedź, z góry dziękuję i gorąco pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Hasło: Rouge
  Link do bloga: http://a-summer-in-ireland.blogspot.com/
  Chciałabym zamówić szablon z Niallem Horanem i Shailene Woodley w jasnych kolorach. Resztę zostawiam twojej wyobraźni.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Hasło : Rouge
  Link : www.fanfiction-ann.blogspot.com
  Zdjęcia : http://i.pinger.pl/pgr251/f5a88e7400204aff4ce93551/Nina-Dobrev-Elle-Bulgaria-November-6.jpg oraz http://28.media.tumblr.com/tumblr_lys6y7DwfJ1qd0p7fo1_500.jpg
  Cytat : I Hate That I Love You
  Kolory : Ciemny fiolet i jasny róż ( rozmyte ^^ )
  Układ : Proszę o układ prawo kolumnowy, zaokrąglone rogi .. proszę aby nagłówek był tak jakby hmm .. rozmyty? Mam nadzieję, że wiesz o co chodzi. Życzyłabym sobie, żeby te wszystkie np : obserwatorzy zostali na swoim miejscy tak jak są. Sprawicie mi ogromną radośc jeśli zdecydujecie się to wykonać! <3 Będę ogromnie wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
 13. Pobrałam szablon z notki [0508] na bloga :http://and-u.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Hasło : Rouge
  link: http://blaise-georgia.blogspot.com/

  Jeśli chodzi o zdjęcia, to właśnie wolałabym, żebyś sama jakieś wybrała.:D Chciałabym, żeby na szablonie znalazła się Rita Ora i Demi Lovato. A jakie zdjęcia i ile to już pozostawiam Tobie.. Żeby tylko nie były sprzed kilku lat, a bardziej aktualne ;))

  Układ trójkolumnowy.

  I gdzieś napis:
  "Part I
  That's what you get for waking up in Vegas"

  Kolorystyka również dowolna, jak już będzie Ci pasować do zdjęć. :D

  Z góry dziękuję ♥♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Mówisz, że najprzyjemniej robi Ci się szablony wolne i one najlepiej Ci wychodzą - przynajmniej w tej notce odnoszę takie wrażenie - szablon jest genialny, uwielbiam jego układ.. W drugim zamówieniu lekko irytowały mnie kropkowane ramki - Tym bardziej, że i one i tekst są jaskrawopomarańczowe. W pierwszym i trzecim zamówieniu dzięki odpowiedniemu kolorowi przestały tak rzucać się w oczy.

  OdpowiedzUsuń
 16. Hasło: Rouge
  Blog: http://brothers-from-another-mother.blogspot.com/

  Chciałabym, żeby w szablonie znaleźli się Julian Jordan i Martin Garrix.

  Julian:
  1) http://31.media.tumblr.com/156c3b32c4a0ff63c75b95684d66cb75/tumblr_mpglqji7Kr1spjq7no1_1280.png

  LUB

  2) http://31.media.tumblr.com/8e1ac2103c941adf723ab6ecc71c1a4c/tumblr_mqszw8DbCL1spjq7no1_1280.png (oczywiście bez tego napisu po boku)

  Martin:
  1) http://thebanginbeats.files.wordpress.com/2013/07/622720_424563547586505_1140016209_o1.jpg

  LUB

  2) http://cdn.doandroidsdance.com/assets/2013/08/martin-garrix-2013.jpg

  Cytat na szablonie: We're brothers from another mother

  Kolorystyka i układ:
  Chciałabym, żeby szablon był w ciemniejszych - chłopięcych kolorach, więc stawiam na granatowy - podobny do tego z szablonu wolnego w Twojej notce. Jeżeli chodzi o układ to chciałabym, aby był dwukolumnowy.

  Blog opowiada o dwóch Dj'ach, więc w szablonie mogą się pojawić jakieś elementy muzyczne czy krajobraz Ibizy, lecz to zostawiam Tobie, gdyż nie wiem czy to będzie do siebie pasować.

  Mam nadzieję, że niczego nie pominęłam oraz że przyjmiesz moje zamówienie.
  Pozdrawiam gorąco xoxo

  OdpowiedzUsuń
 17. hasło: Rouge
  blog: fashionistkiadgo.blogspot.com

  chciałabym ,żeby szablon był prosty i estetyczny .
  w stylu :
  http://kejsys.blogspot.com/
  http://juicybeige.blogspot.com/
  http://www.isuwannee.com/

  W nagłówku chciałabym ,żebyś ustawiła ADGO coś w stylu bloga kejsys i juicybeige :)
  tak samo i ustawienie kolumn itd

  mam nadzieje ,że jesteś w stanie to dla mnie zrobić :) z góry dziękuje ,pozdrawiam gorąco :)  OdpowiedzUsuń
 18. Dziękuję za szablon.
  Jest śliczny i wręcz wyczytany z moich myśli :)
  Pobiorę i wstawię go 14, kiedy wrócę z wakacji.
  Raz jeszcze, bardzo dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I już pobrany i wstawiony na Gold Feather! Dziękuję :*:*:*

   Usuń
 19. 1.Hasło: Rouge
  2.Blog: tajemnicarollywitch.blogspot.com
  (bloga dopiero zaczynam prowadzić, ale zapewniam, iż go nie usunę, bo jestem upartą osobą i dążę do zakończenia tego co zaczynam, dowodem jest mój drugi bloga (pamietniksashy.blogspot.com)
  3.Zdjęcia: nie potrafię sama dobrać ciekawych zdjęć, ale chciałabym aby na nagłówku znalazły się takie szczegóły jak:
  - stary (zniszczony) dom
  - młoda dziewczyna o długich ciemnych włosach ubrana w lekką, przewiewną sukienkę. (może nawet stać tyłem)
  - wilk (najlepiej mało widoczny, tak jakby stał w oddali
  - lilia (biała)
  Reszta to Twoja twórcza wyobraźnia :)
  4. Cytat: Pokonaj strach, by postawić pierwszy krok ku przyszłości..
  5. Kolorystyka: najlepiej ciemne tonacje, to ma być przesączone magią, bo sama powieść będzie na zasadzie magii i czarów. Jesteś świetna w tym co robisz, więc na pewno coś ładnego dobierzesz, ważne, żeby kolory nie raziły, a przyciągały uwagę.
  6. Układ: To raczej pozostawię Tobie, nie potrafię sobie w głowie ułożyć ustawienia bloga, musi pojawić się miejsce na zakładki do stron i miejsc dla obserwatorów, więcej nie będzie mi nic potrzebne.
  7. Kontakt ze mną: email: goldheart2012@wp.pl
  gg: 44643806
  Jeżeli zdecydujesz się na stworzenie szablonu do mojej powieści to napisz, proszę, bo nie jestem osobą, która prosi każde szabloniarnie o stworzenie grafiki i nie chcę tego robić..

  Pozdrawiam ^o^

  OdpowiedzUsuń
 20. Hasło: Rouge
  Adres bloga: http://war-it-other-peace.blogspot.com/
  (Wstawiłam button, blog ma wpis, potrzebuję tylko szablonu do dalszej pracy^^)
  Zdjęcia: Możesz wybrać dowolne zdjęcia tych dwóch osób:
  - Taylor Momsen (Prosiłabym tylko, aby zdjęcie Tay było aktualniejsze, mniej więcej tak jak teraz wygląda.)
  - Jared Leto (Co do tego pana to tylko jedna uwaga: zdjęcie z krótkimi i ciemnymi włosami, ponieważ niespecjalnie pasują mi te jego kolorowe fryzury itp^^)
  * Prosiłabym bardzo aby wśród nich były jakieś stare, zniszczone domy, broń (pistolety, karabiny) coś w tym stylu :)
  Cytat/napis: "This is a fight for our love.
  Lust, hate, desire." I ewentualnie, jeśli znajdziesz miejsce lub spodoba Ci się taka wizja, można dorzucić: "We will, we will, we will rise again"
  Kolorystyka: Wolałabym, aby było ciemno, niż jasno, jednak bez przesady z "mrocznością" :3 Może odcienie koloru khaki byłyby odpowiednie? Możesz kombinować :3
  Układ: Nie mam za wielu zastrzeżeń, myślę, że odpowiadałby mi układ jednokolumnowy, z menu na samej górze. Ogółem mówiąc zdaje się na Twoją wyobraźnię.
  Kontakt: GG: 47724988, email: disaster@onet.pl
  Byłabym bardzo wdzięczna gdybyś przyjęła akurat moje zamówienie, jednak zrozumiem, jeśli nie przypadnie Ci do gustu, jest troszkę inne^^
  Pozdrawiam, Disaster :3

  OdpowiedzUsuń
 21. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 22. Vainxeathe, kiedy będziesz pisała, co wykonasz? Wiem, jestem totalnie upierdliwa, no ale taka moja natura xD.

  OdpowiedzUsuń
 23. Hejka pobrałam szablon: [0421]
  na bloga: http://moon-in-my-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam :)
  Pobieram:http://wstaw.org/m/2013/03/05/podglad_12.png
  Adres mojego bloga:http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Notka dodana w piątek, a ja dopiero dziś, we wtorek, biorę się za komentowanie. Lepiej później niż wcale ;)
  Szablony są ładne i dopracowane. Grafika na wysokim poziome, Do czego bym się przyczepiła? Zdecydowanie do napisów. Sądze, że są za duże i przydałoby się je zmniejszyć. Jesli chodzi o kolory w drugim, to nie zgadzam się z Kaeru. Według mnie to właśnie fajnie wygląda :) To dość odważny dobór kolorów, a nawet w szablonach trzeba czasem zaszaleć :) No i nie mam pojęcia czemu, ale szablon ten kojarzy mi się z Grą o Tron ;)
  W trzecim kolory są fajne, ale grafika wgl nie przypadła mi do gustu. Za mały obrazek dziewczyny, za duże te stocki obok.
  Szablon z Naruto - awww, zakochałam się *.* Mimo, ze nie ma dużo stocków, tylko same obrazki, bardzo mi się podoba. Dobra robota! <3
  A jeśli chodzi o wolny... Jest tajemniczy i mroczny. Uważny obserwator może dostrzec więcej szczegółów, np te wilczki obok. Cudo! ♥
  Pozdrawiam ^.^

  OdpowiedzUsuń
 26. pobieram szablon z notki [0508] na bloga http://tuneisnotmydream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Pobieram 493 z Justinem na she-us-my- queen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Odpowiedzi
  1. Właśnie. A jak tak to kiedy? :))

   Usuń
  2. ja nie wiem, tylko pytam. tutaj dziewczyna zrobiła już edit, czyli znaczy, że niedługo :) obiecała mi, że nie potrwa to tak długo jak wcześniej :pp

   Usuń
 29. moze bylabys tak mila, aby zaprojektowac szablon na mojego bloga? zalezy mi na oryginalnosci, widze ze masz mega talent

  OdpowiedzUsuń
 30. ba. musisz zapoznać się z regulaminem sweetheart :3

  OdpowiedzUsuń
 31. wszystkie prace są wspaniałe, ale najbardziej spodobał mi się wolny *,*

  OdpowiedzUsuń
 32. Szablon dla mnie jest wspaniały! Zrobiłaś go lepiej niż myślałam <3
  Więc szablon z notki: [0509] The Number of the Beast
  Pobieram na bloga: http://anime-opowiadanie-o-naruto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 34. Pobrałam szablon z notki [0508] HEART OF COURAGE na adres bloga : http://nieosiagalnananaiwnosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 36. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta notka jest już dawno nieaktualna, tak samo jak hasło. Wybacz, ale jesteś niepoważna.

   Usuń

Szeroka lista

Obserwatorzy