29 listopada 2013

Podsumowanie stażu Candy + podsumowanie sond

Jak ten czas szybko mija, prawda, Candy? Gdybyś nie pamiętała - dodałaś swoją pierwszą, wyimaginowaną notkę 28 października, prezentując 7 wolnych szablonów. Łącznie opublikowałaś 2 notki zawierające 16 szablonów, w tym 3 zamówienia. Czy to duża liczba? Cóż, jeśli wziąć pod uwagę np. moją frekwencję, to jak najbardziej :)
Przejrzałam komentarze spod Twojej pierwszej notki i pozwoliłam sobie zacytować parę opinii:
Happiness: "Podsumowując - ciekawie władasz teksturami, potrafisz wkomponować stocki, ale walisz tyle topazu, że ja pierdziu :D"
Czy coś się zmieniło? W swojej następnej notce dodałaś zdecydowanie mniej/nie dodałaś topazu. I szczerze uważam, że nagłówki wyglądają dużo korzystniej. Brawo! Zacytowanie obu komentarzy DaFne byłoby nie w porządku, więc się powstrzymam :) Liczy się również opinia zamawiających, a jakże:
Griffin: "Nagłówek niesamowicie mi się podoba i strasznie się cieszę, że zdjęcie, które zasugerowałam, tak ładnie wkomponowałaś w całość. Wykonałaś kawał świetnej roboty nie tylko z moim szablonem, ale także z resztą zamówień i wolnymi. Myślę, że bez problemu przejdziesz staż, ale i tak trzymam kciuki."
Moim zdaniem masz wiele wspaniałych prac, z obu postów wybrałam, moim zdaniem, najlepsze: 1 2 3 4.
Cóż, mam nadzieję, że rozwiałaś swoje wątpliwości, bo ja od początku nie miałam żadnych: zostajesz z nami! :D

Korzystając z okazji chciałabym podsumować nasze wyimaginowane sondy (całkiem o nich zapomniałam)!
Screenshoty obu sond możecie zobaczyć TUTAJ.
Dwie najbardziej nielubiane rzeczy na szablonach to topaz i sztuczna kolorystyka. O tyle co to pierwsze było do przewidzenia, to tego drugiego się nie spodziewałam aż tak wysoko. Nie wiem jak inne szabloniarki, ale ja z pewnością wbiję sobie to do głowy.
Przechodząc do drugiej sondy - niewielką, naprawdę niewielką, bo jedynie trzypunktową różnicą głosów wygrywa wyimaginowany smok! Trochę trudno skomentować tą niepoważną sondę. Cóż, wyimaginowany smok podrzucił mi właśnie ciekawy pomysł.

To tyle na teraz, wieczorkiem notka Selly. Gratulacje dla Candy i obyś została z nami jak najdłużej :)

9 komentarzy:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Pobrałam szablon http://funkyimg.com/u2/3214/496/11113715.png na blondie-fanfanaticon.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. pobieram szablon z 508 na http://derelict-fanfiction.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. pobieram szablon http://funkyimg.com/i/E9X3.png na bloga www.jedna-chwila-jb.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Cześć, jestem na twoim/waszym blogu pierwszy raz, będąc zaciekawiona reklamą na blogu: after-harry-styles-fanfiction.blogspot.com. Chciałam tylko powiedzieć, że zakochałam się w twoich/waszych projektach i nie mogę oderwać od nich wzroku. Są po prostu przepiękne. Same/sama się uczyłaś/uczyłyście czy korzystałyście z jakiś poradników czy czegoś podobnego? Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Na pewno będę tu częściej wchodzić. Pozdrawiam xx

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. I tak, i tak. Poradniki są pomocne, to prawda, ale bez praktycznych ćwiczeń niewiele się osiągnie nawet z najlepszymi poradnikami :)

      Usuń
  7. Kaeru się napracowała, a nikt jej nawet nie pogratulował wspaniałego podsumowania.
    Moja droga, wykonałaś kawał świetnej roboty. Szkoda, że Candy nie zdołała opublikować więcej notek, bo na pewno wyciągnęłabyś z nich jeszcze więcej wniosków.
    Osobiście dorzuciłabym link do jeszcze jednego szablonu Candy, mojego ulubionego: http://img196.imageshack.us/img196/1880/ke6s.jpg Czyż nie jest piękny?
    Candy, gratuluję tytuły pełnoprawnej szabloniarki. Mam nadzieję, że wytrwasz z nami aż do końca internetu.

    OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy