20 stycznia 2014

Podsumowanie stażu dexionity

Dzisiaj minął równy miesiąc, odkąd dexionity dodała na Wyimaginowanej Grafice swoją pierwszą notkę. Niedawno zamieściła drugi post, a teraz nadszedł czas na podsumowanie jej działalności na szabloniarni. Całościowo przedstawia się to następująco:
Szablony wolne: 6
Zamówienia: 3
Razem: 9
Dziewięć to dużo czy mało? Zależy. Przeglądając poprzednie podsumowania, można zauważyć, że liczba szablonów waha się w okolicach trzynastu-osiemnastu. No ale czego oczekiwać, gdy nawet duch stróż szabloniarni się leni i dodaje po pięć miesięcznie? Tym bardziej, że nie tylko liczba się liczy, a jakość i pomysłowość. A tego drugiego naszej stażystce z pewnością nie brakuje.
Wypadałoby rzucić jakimś cytatem z pierwszej notki, ale komentarz DaFne jak zwykle onieśmiela swoją długością i zawiera wszystko, co można powiedzieć na temat tamtych szablonów.
Kolejna notka zawiera trzy zamówienia. Widać, że najlepiej radzisz sobie, gdy masz wolną rękę w robieniu wszystkiego. Moim zdaniem różnica między zamówieniami i szablonami wolnymi jest znaczna, ale to nie szkodzi! Każdy tak ma, jeszcze się wyrobisz. Mój ulubiony szablon to ten.
 "Szablony są niesamowite i przyznam szczerze, że najbardziej podoba mi się ten dla mnie oraz ten dla wonderland. Są cudowne! Naprawdę Ci dziękuję" - zamawiająca Yoda.

Dexionity, zostajesz z nami! Wyimaginowana podusia już się szykuje i oprawia w kryształy, a ja życzę Ci wielu pomysłowych i udanych szablonów, a także, aby grafika zawsze sprawiała Ci wiele radości. Zostań z nami na długo :)

PS Pod tym postem nie składajcie zamówień. 

15 komentarzy:

 1. Świetnie, że dexionity zostaje, bo naprawdę na to zasługuję! Robi śliczne szablony :)

  Wgl, mam pytanko.. Czy przyjęłaś moje zamówienie z poprzedniej notki? C:

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie. Kiedy galeria będzie czynna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Renfri pracuje nad przebudową, a że ta będzie bardzo drastyczna, a nasza szabloniarnia ma dość spore zasoby trudno mi podać przybliżoną datę. Przepraszam za utrudnienia.

   Usuń
  2. spoko, nic się nie stało :) Poczekam.

   Usuń
 3. No wiedziałam!
  Gratulacje Deo ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, gratuluję :D Dużo weny życzę i samych udanych szablonów ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Popieram szablon 3 z notki : "[0487] Mój termin ważności się kończy, a ja umieram. " umieszczę go na blogu : http://justin-bieber-moja-inspiracja.blogspot.com/.
  Czytałam regulamin dla pobierającym i nie było w nim słowa o jakimś haśle, że zapoznałam się z regulaminem, ale wolę to podkreślić ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy nabór będzie otwarty ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie planujemy otwierać naboru w najbliższym czasie. Mamy osiem aktywnych szabloniarek :)

   Usuń
 7. jakie jest hasło do zamawiania, bo nie mogę znaleźć i wydaje mi sie że w regulaminie też nie ma. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy