22 kwietnia 2014

Przepraszam ; ((Jak sam tytuł mówi, przepraszam ;-(( Na prawdę, bardzo was przepraszam. Wiem, że spodziewacie się ode mnie zamówień ale niestety nastąpiła ciężka sytuacja u mnie. Mój dziadek zmarł w sobotę i jest mi cholernie ciężko cokolwiek ogarnąć, na prawdę bardzo to przeżyłam i przeżywam nie jestem nawet wstanie zasiąść przed laptopem i dokończyć zamówienia czy dorobić nawet kody do szablonów wolnych. Jest mi ciężko to pisać, także Przepraszam na prawdę ;c nie chciałam żeby tak wyszło, nikt nie chciał. Obiecuję, że jeśli trochę się uspokoję i moja rodzina obiecuję wszystko skończyć. Proszę was o wyrozumiałość.

Przepraszam.

10 komentarzy:

 1. Wiem przez co przeszłaś bo mi w zeszłym roku zmarła babcia, ogarnęłam się po dwóch miesiącach. Nikt nie będzie teraz wymagał od ciebie szablonów, czy czegokolwiek. Przykro mi, naprawdę, wiem że strata ważnej osoby jest cholernie ciężka. Nie będę ci pisać że będzie dobrze i tak dalej, bo to nic nie da. Musisz się trzymać, twój dziadek by tego chciał. Teraz mogę ci doradzić modlitwę do niego, ja godzinami modliłam się za babcię i dzięki temu było mi trochę lżej, jakby wciąż tu była. Pomodle się za twojego dziadka :) Niech spoczywa w pokoju.
  Trzymaj się.

  Stella Jones

  OdpowiedzUsuń
 2. Najszczersze kondolencje. Trzymaj się, dasz radę x

  OdpowiedzUsuń
 3. Dasz radę Candy! :* Wszyscy życzymy Ci jak najlepiej. Kiedy już pozbierasz się do kupy my nadal tu będziemy. I będziemy czekać! Moje kondolencje. I trzymaj się tam cieplutko! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech mu ziemia lekką będzie (*)
  Twój dziadek, gdziekolwiek teraz jest, jest na pewno w cudownym i o wiele lepszym miejscu niż ziemia. :)
  Trzymaj się ciepło. :) :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Przyjmij Candy moje najszczersze kondolencje. W takiej sytuacji trudno oczekiwać od Ciebie czegokolwiek. Niewiele mogę dla Ciebie zrobić, ale jeśli potrzebowałabyś jakieś pomocy to możesz na mnie liczyć. Bądź dzielna <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyjmij moje kondolencje Candy. Nikt od Ciebie nie oczekuje w takiej sytuacji żebyś robiła coś na siłę. Trzymaj się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przesyłam szczere kondolencje Candy.
  Musisz być teraz ogromnie silna. Wiem co znaczy strata tak bliskich osób, ponieważ moi dwaj dziadkowie oraz tata nie żyją i również to przeżywałam, ba. Nawet chciałam się zabić i chodziłam do psychologa.

  Nie powinnaś nas za to przepraszać, nie przewidujemy tego co się stanie,a na śmierć nie można się przygotować.
  Jeszcze raz szczere kondolencje, pomodlę się za Twojego Dziadka x

  OdpowiedzUsuń
 8. Przyjmij moje kondolencje. Bardzo ci współczuję. Za jakiś czas wszystko będzie dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O jejku...wiem jak boli strata bliskiej ci osoby...
  Przyjmij moje najszczersze kondolencje Candy , a co do zamówień to się nie przejmuj. Poczekamy tyle ile będzie trzeba bo warto:)

  Trzymaj się ♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Rozumiem Cię doskonale. Miesiąc temu zmarła moja chrzestna, z którą miałam naprawdę dobre kontakty.
  Mam nadzieje, że niedługo będzie u Ciebie dobrze

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy