20 stycznia 2015

[608] Na dwoje babka wróżyła


Cześć moje kochane pyszczki, dzisiaj przyszłam was uraczyć dwoma szablonami, które powinny się sprawdzić w wypadku każdej rozdzielczości. Tak, więc zapraszam do oglądania, składania zamówień jak i pobierania.

~SZABLONY~

Mechy
Pobierze | Live Demo | Podgląd

Tokyo Ghoul
Pobierz | Live Demo | Podgląd

I jak wam się podobają te dwa szablony?

Credists 10 komentarzy:

 1. Sądzę, że te szablony są zdecydowanie lepsze od tych z Twojej pierwszej notki. ;)

  Fobos

  OdpowiedzUsuń
 2. A mogłabyś wykonać coś z Martiną Stoessel? ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. moim zdaniem są bardzo słabe :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, nie zgadzam się do końca, aczkolwiek...
   Kiedy Dusiek przyszła na WG, napisała tak: "Moją specjalizacją jest CSS i HTML, nie umiem zbytnio tworzyć grafik". Kiedy to zobaczyłam, liczyłam na coś naprawdę zapierającego dech w piersiach. A tu co: kody css i html opanowane w mniejszym stopniu niż graficzek zajmujących się właśnie bardziej grafiką!
   Cóż, każdy może się rozwijać i ja na to czekałam i czekam dalej. Nie są powalające, owszem, ale mam nadzieję, że Dusiek odbierze to w bardziej motywujący sposób.
   Czego brakuje? Według mnie dobrego smaku. Mówiąc szczerze, podoba mi się koncepcja pierwszego szablonu, ale została ona zepsuta przez dobór złych czcionek czy monotonię kolorów, kiedy to posty i gadżety są takie same! Oczywiście takie rzeczy też są do przyjęcia, jednak sądzę, że skoro html i css to specjalność Duśka (Duśki), to powinna przykładać do niego naprawdę, ale to naprawdę wielką wagę. Tymczasem czuję tu niedosyt kodów.
   Prosty - oczywiście, ale tego nie można nazwać prostotą. Według mnie to po prostu brak doświadczenia i umiejętności.
   Polecam ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć.
   Z niecierpliwością czekam na kolejne prace i postęp w kodowaniu :D

   Usuń
  2. zgodzę się co do tych czcionek i jakoś ten robot mi tam nie pasuje, ale nie znam tematyki bloga więc nie oceniam w tym stopniu

   w sumie ja też nie jestem jakoś mega graficzką ale na swoje dwa blogi zrobiłam dwa szablony (i trzeci dla przyjaciółki) i jestem z nich zadowolona bo włożyłam w nie masę pracy, i ja o tym wiem najlepiej, i to jest dla mnie już satysfakcją :)

   Usuń
 4. Owszem, znasz się na kodowaniu, ale nie możesz brać z wszystkiego gotowe zdjęcia, musisz tworzyć własną grafikę! Rozumiem, że masz z tym problemy, ale mogłabyś przykuć do tego większą wagę.
  Podsumowując - uważam, że prace są lepsze od poprzednich, aczkolwiek mój wzrok nie osiadał na nich długo... Jak Russo wspomniała zgodzę się, musisz bardziej zainteresować i po pierwsze, przyjmować szablony. Przykro mi mówić, ale nie zajdziesz daleko na wyimaginowanej jak nie będziesz tego robić. Więcej grafiki, mniej gotowców.
  A co do tych dwóch, to ostatnia według mnie najlepsza pierwsza gorzej wypadła. Ta czcionka w ogóle mi nie pasuje i ten robot jakiś dziwny.
  Ogólnie wierzę w Ciebie. Mam nadzieję, że daleko zajdziesz i weźmiesz sobie do serca opinie innych, nawet, jeżeli byłyby zgryźliwe, ale się nie przejmuj!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a mi się w ogóle nie podobają nawet kody :-( sad but true

   Usuń
 5. Pobieram szablon 604 na bloga http://presencezaynmalik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Pobieram szablon 600 na bloga http://illusion-niallhoran.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Te prace nie są zaskakujące albo piękne, ale widzę, że się starasz.

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy