14 lutego 2015

[0613] Nie odnajdzie więcej nas...Hej wszystkim! Dzisiaj moja kolejna notka od... dwóch miesięcy jak nie więcej. Wiem, że się za mną stęskniliście ;) Dzisiaj niestety zamówień nie mam, bo mam problem z internetem na moim komputerze. Nagłówki zrobione, tylko z css mam problem, bo potrzebuję na niego sporo czasu, a muszę korzystać z komputera koleżanki i... sami rozumiecie.
No ale nie o tym miałam dzisiaj pisać. Po wielu miesiącach rozmyślań zdecydowałam się odejść z WG. I tak nie dodaję notek, więc pod tym względem szabloniarnia wiele nie straci. Powodem mojej decyzji było raczej to, że sama WG bardzo się zmieniła przez dwa lata mojego "urzędowania". Czuję, że ze wszystkim nie jest tak jak kiedyś. Poza tym jakoś nie mam ani ochoty na graficzną zabawę, ani czasu, bo przecież biologia sama się nie nauczy, a życie towarzysko-prywatne też musi jakoś istnieć...
Serdecznie dziękuję za ciepłą atmosferę, jaka zawsze tu panowała. Jestem niezmiernie wdzięczna za przyjęcie mnie do szabloniarni, bo przeżyłam niesamowitą graficzną przygodę. Dziękuję za wszystkie komentarze, radość zamawiających szablony, rady i uwagi, dzięki którym moje prace stawały się lepsze. Nigdy nie zapomnę wspaniałego zespołu WG zarówno starego, jak i nowego, którego niestety nie zdążyłam lepiej poznać. Pewnie znajdzie się ktoś, kto zada pytanie: co dalej? Szczerze, to nie wiem. Zobaczymy w przyszłości, ale może jeszcze o mnie usłyszycie.
Zamówienia odeślę na maila jak tylko uda mi się naprawić komputer, więc proszę uzbroić się w cierpliwość.
To coś poniżej, to ostatnie dryfujące kawałki z mojej graficznej przygody tutaj. Na przestrzeni tych dwóch lat zauważyłam, jak bardzo zmieniły się moje prace. Miałam nawet pokazać wam mój pierwszy nagłówek w gimpie na osłodę rozstania, ale gdzieś mi się zapodział...
Jeszcze raz wszystkim dziękuję! Przepraszam, że moje odejście wyszło tak nagle... 
Życzę całej załodze wielu cudownych szablonów, niezwykłej weny twórczej i niezliczonej ilości czasu na tworzenie. Jesteście wspaniałe!
Pozdrawiam! ^^

5 komentarzy:

 1. Grafika bardzo wyrafinowana, szkoda że odchodzisz ale szanuję Twoją decyzję i życzę powodzenia w życiu osobistym.

  Mały upominek specjalnie dla Ciebie: http://oi57.tinypic.com/2eklkiw.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Pffff. dobra Happiness.
  Cóż, Ty chyba wiesz, co ja o tym myślę. Strasznie mi żal, że odchodzisz, uczniu Ty mój, ale faktycznie w szkole masz więcej nauki niż ja - mat-fiz, a i wokół masz więcej znajomych, których przecież zaniedbywać nie można.
  Mam wrażenie, że Twój styl graficzny ciągle się zmieniał, nawet o te malutkie odrobinki, ledwo zauważalne detale, które widziałam, ale których za cholerę nie potrafiłam nazwać. Ponadto miałaś i masz (bo przecież to, że odeszłaś tego nie wyklucza) doskonałe poczucie estetyki, doboru kolorów etc. Nazywają to talentem i nawet, jeśli ktoś dużo ćwiczy to ciężko mu prześcignąć kogoś takiego.
  Może jeszcze o Tobie usłyszymy?
  Wiesz, że u mnie zawsze jest dla Ciebie miejsce :) W końcu jaka byłaby to Grafika w jakości H/D bez H?
  No i wychodzi na to, że przeżywam właśnie Twoje drugie odejście. Jesteś okrutna, wiesz? ;(
  Przede wszystkim życzę Ci powodzenia. Żebyś miała jak najlepsze oceny, chociaż... pierdzielić oceny! Ważne jest to, ile potrafisz, a nie jakie wyniki osiągasz i to, jak potem Ci się w życiu ułoży. Oceny nie zadecydują o Twoich zarobkach czy satysfakcji zawodowej! Więc życzę Ci wszystkiego najlepszego! Aby zawsze wszystko szło po Twojej myśli, by wiedza wchodziła gładko do głowy i zamieszkała tam na dobre xD
  No i za Twoimi pracami będę tęsknić ;(
  Pa! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Pobrałam szablon wolny na bloga: http://diary-violetta.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy