2 października 2015

5. URODZINY WYIMAGINOWANEJ GRAFIKI - Przegląd szablonów głównych

Ku zaskoczeniu graficznego półświatka, a tym bardziej ku wielkiemu zdumieniu załogi, Wyimaginowana Grafika doczołgała się do swoich piątych urodzin i jeszcze jakoś dyszy! Aby uczcić ten wspaniały moment oraz aby wyglądało na to, że w ogóle coś jeszcze robimy, postanowiłyśmy zorganizować urodzinowe przyjęcie! Wszystkie chętne szabloniarki przyjęły pomysł bardzo entuzjastycznie, a wszystkie niechętne zostały do tego przekonane siłą niebanalnych argumentów (które dla Waszego dobra zostają objęte tajemnicą służbową)! 
W planach wspominki, wypominki i troszeszkę szantażu. W każdy piątek października możecie oczekiwać nowej notki, dzięki której poznacie te zakamarki Wyimaginowanej Grafiki, które najprawdopodobniej wcale Was nie interesują! Zaczynamy od dzisiaj, więc miejcie się na baczności!

PRZEGLĄD STARYCH GŁÓWNYCH 
WYIMAGINOWANYCH SZABLONÓW
Ej, ej, ej, co jest z tą nazwą? 
Spokojnie! W kolejnych notkach wszystko będzie wytłumaczone, więc czekajcie cierpliwie!

Oto przedstawiam Wam pierwszy główny Wyimaginowanych Szablonów. To się nazywa technika, nie? :)

Kolejny główny na Wyimaginowanych Szablonach. Najprawdopodobniej wykonany przez Lizz Kaviste. Towarzyszył szabloniarni bardzo długo i właśnie z nim kojarzę Wyimaginowane Szablony. A tutaj szablon wyjątkowy dla mnie, ponieważ jestem jego aŁtorką!  

O ile pamięć mnie nie myli jest to ostatni główny Wyimaginowanych Szablonów. Piękny, prawda? Wykonany przez Chesire napawał całą szabloniarnie dumą! Jak Wam się podobają stare szablony w porównaniu z obecnym? Widzicie jakąś różnicę? Na lepsze czy gorsze? :D Ja za każdym razem jak na nie patrzę, widzę całe swoje beztroskie nastoletnie życie, gdy zrobienie kolejnego szablonu było moją największą troską :') Zmiany jakie zaszły są kolosalne, ale czy na lepsze? Wydaje mi się, że cała magia gdzieś znikła. Też macie takie odczucia? Czy może to tylko moja ckliwość? Koniecznie podzielcie się swoją opinią z nami :D
~ Karcia
2 komentarze:

  1. Miniaturki super :D Brawo, Kaerciu (czemu Karciu?).
    Ach, wspomnienia, kiedy obserwowałam bloga od samego początku jego istnienia i każdy szablon wydawał się taki fajny~

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi się tam wydaje, że wszystkie tak samo fajne. ;3

    OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy