19 stycznia 2013

[0435] Życie jest snem

Zamówienie na bloga: papierowa--dusza
Aby pobrać, kliknij Download file
button

Zamówienie na bloga: opowiadania-yaoi-by-hoshi 
Aby pobrać, kliknij Download file

Zamówienie na bloga: shared-song 

Zamówienie na bloga: make-dreams-come-true-la 

Szablony wolne

Aby pobrać, kliknij Download file
Kategoria: Obrazkowe

Aby pobrać, kliknij Download file
Kategoria: Muzyczne

Aby pobrać, kliknij Download file
Kategoria: Kobiece / Refleksyjne

Aby pobrać, kliknij Download file
Kategoria: Filmowe

Aby pobrać, kliknij Download file
Kategoria: Kobiece

Odmowy:
anielkie-mysli-wilka.blogspot.com - brak buttonu szabloniarnii
1dopowiadania123456.blogspot.com - bral buttonu szabloniarnii
600dni.blogspot.com - podane dwa nicki szabloniarek
spojrz-w-oczy-nadziei.blogspot.com - brak buttonu szabloniarnii


Zauważyła, że im więcej mam nauki, tym więcej szablonów wykonuję. Po prostu robię wszystko, żeby tylko nie musieć zająć się prawdziwymi obowiązkami.
Serwer, na którym zazwyczaj linkowałam szablony, coś wariuje dzisiaj. Dlatego też część plików jest na wrzucacz.pl, a część na deviantart.com

EDIT 20.01.2012
Wrzucacz.pl chyba już naprawił błędy, w wyniku których strona była niedostępna. Wrzuciłam jednak dodatkowo trzecie i czwarte zamówienie na dA. Wystarczy włączyć podgląd szablonu i kliknąć  Download file po prawej stronie.

16 komentarzy:

 1. Z wolnych pierwszy bardzo mi się spodobał (może dlatego, że mam sentyment do tego obrazka), ostatni mnie przeraził kolorystyką, E.A.Poe cieszy oko, "nie pal za sobą mostów" przywodzi mi na myśl coś smutnego (tak miało być?), a Jared Leto to nie wiem co powiedzieć taki... jest bo jest, bez uniesień chyba za czarny i za czerwony... sam nie wiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne szablony, nie mogę się zdecydować, który najbardziej mi się podoba. muszę się jeszcze napaczeć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny , serio piękny @_@ Dziękuje! :**

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne szablony :)
  Z zamówień najbardziej podoba mi się drugi, a z wolnych drugi i trzeci (w nim szczególnie kolorystyka).
  Życzę powodzenia w dalszym szablonowaniu, bo naprawdę dobrze Ci ono wychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczne szablony:) Nawet nie mogę się zdecydować, który jest najlepszy. Wszystkie bardzo mi się podobają i jestem pod wrażeniem Twojego talentu. Będę tu codziennie wpadać, oglądać i komentować. Wiadomo, może kiedyś trafię na szablon, który mnie zainspiruje i napiszę jakieś opowiadanie? [kolejne:)]
  Życzę... weny twórczej:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo, ale to bardzo Ci dziękuję, że wykonałaś moje zamówienie. Szblon jest prześlinczy, o niebo lepszy niż sobie go wyobrażałam. Zgadzam się, trudno zdecydować, które są najlepsze. Naprawdę masz talent. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)
  Mam jeszcze pytanie: Czy jak już u Was zamawiałam jeden szblon, czyli ten powyżej, mogę zamówić jeszcze jeden na tego samego bloga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie możesz, ale jaki sens ma zamawianie szablonu na tego samego bloga, skoro jest już wykonany? A przecież dwóch na raz nie ustawisz.

   Usuń
  2. Niby tak, ale w moim opowiadaniu mam akurat cztery wątki i jakoś ubzdurałam sobie, że do każdego zamówię inny szablon. Wiem, mam trochę dziwną logikę. W każdym razie cieszę się, że można :)

   Usuń
 7. Dafne, szablony są cudne ! z zamówień bardzo podoba mi się pierwszy i drugi, z wolnych chyba też :D w pierwszym wolnym genialnie wyglądają te ramki wokół postu - coś pięknego!

  OdpowiedzUsuń
 8. Najbardziej podoba mi się pierwszy szablon :) Nieskomplikowany, a całą uwagę przyciąga obrazek, który prezentuje się naprawdę cudownie. Chyba nawet pokuszę się o zobaczenie jak będzie wyglądał na blogu. Pozdrawiam,

  OdpowiedzUsuń
 9. Czuję się okropnie, weszłam sobie popatrzeć może jest nowa notka i taka niespodzianka. Bardzo dziękuję Da Fne za szablon, jest śliczny, zaraz zabieram się żeby go wstawić, jeszcze raz dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
 10. Da Fne piszę do Ciebie, ponieważ mam problem z pobraniem szablonu. Strona nie chcę się otworzyć i nie mam jak pobrać twojej pracy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie. Nie pomyślałam, że z pobraniem też będą problemy. Zalinkuję to jeszcze raz, na dA. Mogłabyś jednak poczekać z tym do jutra? Mam resztkę transferu (mam internet mobilny) i wolałabym poczekać z przesyłaniem duzych plików do północy, kiedy zaczynają mi się darmowe godziny.

   Usuń
  2. jasne, nie ma problemu :)

   Usuń
  3. Ja również bym poprosiła o ponowne zalinkowanie, gdyż również mi nie działa :)

   Usuń
  4. Weszłam jeszcze dziś, nie wiem czy coś robiłaś czy też nie ale plik pobrany a szablon wstawiony. Jeszcze raz dziękuję Da Fne za szablon :*

   Usuń

Szeroka lista

Obserwatorzy