26 lutego 2013

[0460] Forgive me for being so blind

Zamówienie na bloga: onesteptoodream.blogspot.se (POPRAWIONE!)
Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Zamówienie na bloga: madame-xfashion.blogspot.com
Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Zamówienie na bloga: lileyna-durand.blogspot.com
Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Zamówienie na bloga: wieczni-marzyciele.blogspot.com
Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Zamówienie na bloga: blizej-krawedzi.blogspot.com
Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Button:

Zamówienie na bloga: both-believed.blogspot.com
Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Zamówienie na bloga: babylove-maya.blogspot.com
Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Odmowy:

 • http://it-makes-no-sense-to-me.blogspot.com/ <- brak buttonu/linku do szabloniarni
 • http://sham-vs-love.blogspot.com/ <- brak buttonu/linku do szabloniarni
 • http://bractwo-smoczych-jezdzcow.blogspot.com/ <- brak hasła
 • http://lonely-and-strong.blogspot.com/ <- brak buttonu/linku do szabloniarni
 • http://nikttajemniczy.blogspot.com/ <- brak buttonu/linku do szabloniarni + brak hasła
 • http://opowiadania-o-jb.blogspot.com/ <- brak hasła
 • http://visual-live.blogspot.com/ <- zamówienie złożone do dwóch szabloniarek jednocześnie
 • http://merely-inspirations.blogspot.com/ <- brak hasła
 • http://story-about-true-love.blogspot.com/ <- brak buttonu/linku do szabloniarni
 • http://never-changing-dreams.blogspot.com/ <- brak hasła

Problemy:

 • http://you-love-me-and-i-love-you.blogspot.com/ <- Mogłabym poprosić, żebyś podała inne zdjęcia? Te są kiepskiej jakości, a chyba chcesz, żeby szablon prezentował się dobrze, prawda?
 • http://babylove-maya.blogspot.com/ <- Zdjęcia dziewczyny jest bardzo kiespkiej jakości, a domyślam się, że jest ono ważne dla szablonu i raczej nie powinnam go zignorować. Jeśli podasz inne zdjęcie, wykonam szablon.

Z tego, co się orientuję, to nie są to jeszcze wszystkie zamówienia. Jak skończę tą notkę, to zajrzę jeszcze raz do zakładki z zamówieniami i zabiorę się za nowe.
Przepraszam wszystkich zamawiających, że musieli tyle czekać, ale nikt nie kazał zamawiać, kiedy byłam na urlopie. Wróciłam, a tu pełno zamówień... W porządku, ja lubię wykonywać zamówienia.

Mam naturalnie kilka spraw organizacyjnych. Po pierwsze i chyba po najważniejsze: razem z Kaeru zastanawiałyśmy się nad zmianą systemu zamawiania na naszej szabloniarni. Chciałabym, aby wyglądało to tak, jak np. na szablonownicy, gdzie szablony zamawia się pod postami, a szabloniarka wybiera tylko te, ktore jej się spodobają i wykonuje tylko wybrane. Bez odmów, niewykonane zamówienia są automatycznie wykonane. W takich sytuacjach zwykle podaje się limity, albo też można wykonać wszystkie złożone zamówienia. Szabloniarka ma w takiej sytuacji większą swobodę i nie musi robić nic na siłę, a pamietajmy, że robienie szablonów to nie zawód, za który nam płacą, a hobby, które ma być tylko i wyłącznie przyjemnością. Co o tym sądzicie? Bardzo proszę wszystkie szabloniarki o to, aby wypowiedziały się w tym temacie.

Kolejna sprawa... co sądzicie o nowym szablonie głównym? Uprzedzam, że ramki po bokach będą jeszcze poprawiane, bo nie wszystko jest do końca widoczne. Ogólnie jednak jestem z niego zadowolona.

Następną ważną sprawą jest "zaklepywanie" notek i samo ich dodawanie, o którym wspomniane było w komentarzach. Jeśli chodzi o zaklepywanie, możemy ustalić, że jeśli na liście postów pojawi się robocza wersja postu jakiejś szabloniarki (ważne, żeby post był ponumerowany) to nie możemy dodać postu dopóki dana szabloniarka go nie opublikuje. Myślę, że byłby to dobry sposób na "zaklepywanie". Trzeba by było przy tym ustalić, że taka wersja robocza nie może "zalegać" dłużej, niż 48 godzin, no i taka sama przerwa powinna być pomiędzy dodaniem jednego postu i drugiego. Co o tym sądzicie? Prosiłabym szabloniarki o to, aby również w tej sprawie się wypowiedziały. Drobną sprawą jest również to, że byłabym wdzięczna, gdybyście nie dodawały postów, gdzie niema co najmniej trzech szablonów - lepiej poczekać trochę i dodać większą notkę, niż "blokować" stronę główną jednym szablonem. Poza tym takie dłuższe posty lepiej się prezentują w zestawieniu ze sporą ilością ramek, jakie posiadamy.

Czy coś jeszcze? Raczej nie. Gdybyście miały jakieś problemy - piszcie, a w komentarzach wspólnie ustalimy, czy wprowadzić moje (i Kaeru, oczywiście) propozycje w życie. Liczę na was. :D

EDIT: Dobra, powiększyłam czcionkę z 10 na 11, no i pojawiła się w menu "Przydatne" zakładka "Nasze blogi", zapraszam. 

33 komentarze:

 1. Moją opinie w większości tematów znasz :) Nie podoba mi się jakoś to "zaklepywanie" notek. Joeanna ma na to bardzo dobry pomysł, a ja staję za nią murem, a nawet podbiję stawkę do trzech :) Chciałabym jeszcze dodać tylko jedną propozycję! A mianowicie zakładkę (we współpracy lub osobną) w której będą blogi prowadzone przez szabloniarki :D
  Szablon śliczny, ale masz rację - musisz poprawić ramki. Może rzucić przydatne do stron? Skoro menu jest z boku, to po co to tak oddzielać? I czcionka mogłaby być o ciupinkę większa :D Koniec uwag.
  Przez Ciebie znowu mam ochotę na kucyki. Już nie mogę się doczekać 4 sezonu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli mi nie powiesz jak zrobiłaś to tło w kolumnach bocznych to nie przyjadę do Ciebie ;p

   Usuń
  2. .column-left-inner .widget { [...] } / .column-right-inner .widget { [...] }

   Proszę bardzo, cała filozofia :D

   Usuń
  3. Wiesz, dlaczego nie mogę połączyć tego menu z boku? Bo gdybyśmy znowu chciały mieć menu na górze, to znowu trzeba by było to rozdzielać...

   Usuń
  4. A czemu miałybyśmy chcieć? :D

   Usuń
  5. O_O Doznałam olśnienia! Loffciam Cię! :* :* :*

   Usuń
 2. Najpierw kilka słów o szablonach. Jednym słowem nic nadzwyczajnego. Wszystko jak zwykle bardzo ładne. Nie mogę wyróżnić faworyta notki. Zbyt wiele mi się podoba. Na szczególną uwagę zasługuje szablon drugi. Pewnie tego typu zamówienia są rzadkością, a szkoda, bo ślicznie ci to wyszło.Właściwie podoba mi się w nim wszystko - od kolorystki po ułożenie stocków i samo ich wybranie. Krótko - jest świetnie.
  Teraz kilka słów co do propozycji. Podoba mi się pierwsza - z wybieraniem zamówień. Nie w każdej kategorii każda szablonarka czuje się silna, czasem z proponowanych zdjęć nie da się nic ułożyć. Jestem na tak. Dalej szablon główny - również jestem na tak. Tylko proszę, podobnie jak Kaeru, o powiększenie czcionki :) Następnie zaklepywanie notek i czas publikacji kolejnych postów - też się zgadzam. Ustalenie minimalnej liczby publikowanych szablonów jest dobrym pomysłem. Jeden to stanowczo za mało. Nie można też przesadzić :D Dzisiaj jestem nudna, bo się na wszystko zgadzam, ale to dla mnie szczęśliwy dzień. Zaczął się tak niepostrzeżenie i powoli, a jednak okazuje się dobry. Teraz tylko zrobię szablonik i do nauki ;D
  Dobrze, kończę. Jak mi się coś przypomni to dopiszę :)
  Pozdrawiam,
  Happiness ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam takie małe pytanie... Jak dodać owych button szabloniarni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kopiujesz link buttonu jako obrazka i wklejasz go do ramki na blogu.

   Usuń
  2. I jeśli to zrobię to moje zamówienie na szablon zostanie jakby wznowione? Ostatnio szabloniarka nie chciała ode mnie buttonu więc też go nie ma na moim blogu.

   Usuń
  3. Jeśli dostałaś odmowę z powodu braku buttonu lub linku, to po jego wstawieniu musisz ponownie złożyć zamówienie.

   Usuń
  4. Okej, dziękuję za pomoc :)
   I już zdecydowanie ostatnie pytanie. Mam dać button/link szbloniarni/szabloniarki od której mam obecny szablon, tak? Wiem, że to głupie pytanie, ale cóż...

   Usuń
  5. Tak, tak.
   Wszystko jest w regulaminie.

   Usuń
  6. Okej, jeszcze raz - dziękuję :)

   Usuń
 4. Tak się przyglądam szablonowi na mojego bloga i stwierdziłam, że dam spokój z tą dziewczyną. Nawet w tym przypadku będzie lepiej : ) Bardzo dziękuję za zamówienie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki <33 terrible-dolls zmieniło nazwę na madame-xfashion ;) jeżeli to nie problem ;* Piękne dzięki jeszcze raz!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję pięknie za wykonanie zamówienia :) Bardzo przypadł mi do gustu mój szablon ;)

  Pozdrawiam serdecznie,
  Liley

  OdpowiedzUsuń
 7. ŚWIETNE są te wszystkie szablony :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepraszam, ale już dużo wcześniej dodałam link do waszej szabloniarni na bloga. I to na stronie głównej, a moje zamówienie zostało odrzucone.
  Dotyczy bloga :
  http://story-about-true-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiesz, wszyscy jesteśmy ludźmi - jedni zapominają wstawić button/link, a inni go nie zauważają. Jest możliwość, że mogłam czegoś nie zauważyć, przepraszam.

   Usuń
  2. Oczywiście, rozumiem. :)
   Nic się nie stało. :)

   Usuń
 9. Witam! Na sam początek powiem, że jestem bardzo pozytywnie zachwycona szablonem ;) Jest dokładnie taki jaki sobie wymarzyłam nawet lepszy ;) Tylko chciałabym się zapytać czy dałoby się jeszcze wstawić pasek menu ? Troszkę zależy mi na nim, ponieważ mam już pewne plany ;) Chociaż zrozumiem, jeżeli będzie ciężko ;) Pozdrawiam i bardzo, bardzo dziękuje za szablon ! Jest świetny ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uh, tak dla jasności - chodzi o szblon 1 na bloga onesteptoodream.blogspot.se ;)

   Usuń
  2. W porządku, w przypadku twojego szablonu to akurat żaden problem. Jutro z samego rana powinna pojawić się poprawka.

   Usuń
  3. Bardzo mocno dziękuje. I mam też jeden kłopot:/ Gdy najeżdzam myszką na "download file" nie da się na to nacisnąć ;o Nie wiem czy tylko u mnie to się dzieje, czy każdy tak ma, ale dla pewności mogłabyś u siebie sprawdzić czy nie ma w tym jakiegoś błędu? ;) Pozdrawiam ;)

   Usuń
  4. "download file" należy nacisnąć obok podglądu na deviantarcie, nie na blogu.

   Usuń
 10. Aaaaa..
  Dziękuję śliczny szablon...
  Reszta również słitaśnaaa :D
  Pozdrawiam ;**

  OdpowiedzUsuń
 11. a teraz prawdziwe podziękowania! Szablon jest tak świetny, że aż trudno mi się z nim pogodzić! Uwielbiam go od góry do dołu, nie moge sie na niego napatrzeć <3 Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 12. Szablony jak zwykle cudowne. Moim ulubieńcem jest trzecie zamówienie.
  Co do zmian na szabloniarnii. Pomysł ze składaniem zamówień pod postami jak najbardziej trafny. Szybciej taki komentarz się zauważy i nie trzeba będzie ich co jakiś czas kasować. Dobrym pomysłem jest też wybieranie zamówień i podawanie limitów. W ten sposób unikniemy wykonywania szablonów, których wcale nie mamy ochoty wykonywać, ponieważ albo tematyka nam nie odpowiada, albo zwyczajnie nie mamy na nie żadnego pomysłu.
  Mam jednak wątpliwości co do zaklepywania postów. Teraz, kiedy na stronie głównej jest więcej niż jeden post, nie wydaje mi się już takie ważne, czyj i jak długo post będzie ostatni. Żadna z nas chyba nie chce "polować" na wolne miejsce, co chwilę zaglądać na bloga, żeby zaklepywać sobie kolejkę, a później spieszyć się z wykonywaniem szablonów, żeby później mieć co do tej zaklepanej notki wstawić.
  Nie widzę nic złego w zostawieniu takiej kopii roboczej od czasu do czasu, jeśli np. szabloniarka ma jakieś zaległe zamówienia i zależy jej, żeby w miarę szybko opublikować notkę, a nie zalinkowała jeszcze kilku rzeczy. Taką sytuację chyba każdy zrozumie i po prostu poczeka z publikacją swoich prac.

  OdpowiedzUsuń
 13. Zmieniłam adres bloga z onesteptoodream.blogspot.se na momento-morii.blogspot.com i czuję obowiązek poinformowania was o tym ;) Mam nadzieję, że nie będzie w tym żadnego problemu oczywiście szablon zostaje ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Pobieram http://lizzkaviste.deviantart.com/art/Zamowienie-357074458?ga_submit_new=10%253A1362153450&ga_type=edit&ga_changes=1&ga_recent=1 na bloga http://trzeci-raz.blogspot.com/.

  Pobierająca nie dodała notki na blogu od ponad 3 miesięcy, więc nie ma chyba żadnych wskazań, na nie.
  Oczywiście poinformowałam ją.

  OdpowiedzUsuń
 15. http://lizzkaviste.deviantart.com/art/Zamowienie-356540290 pobieram na http://doll-harrystyles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy