28 lutego 2013

Duże zmiany

Witam wszystkie szabloniarki i czytelników odwiedzających Wyimaginowaną Grafikę. Piszę ten post, aby poinformować wszystkich o zmianach, jakie zostają wprowadzone na naszej szabloniarni. W poprzednim poście napisałam o propozycji wprowadzenia nowego sposobu składania zamówień, a że wszystkie szabloniarki były nastawione do tego pomysłu pozytywnie, razem z Kaeru postanowiłyśmy czym prędzej wprowadzić nowe zasady w życie. Zacznijmy od początku.

Jak mogliście już zauważyć, w aktualnościach pojawiła się informacja na temat tego, iż możliwość składania zamówień do wszystkich szabloniarek została tymczasowo wstrzymana. Ma to związek z tym, iż w niedalekiej przyszłości zostanie wprowadzony nowy system składania zamówień i chciałabym, aby - póki co - szabloniarki uporały się z tymi zamówieniami, które są już złożone. Prosiłabym, aby wszystkie szabloniarki - gdy już "załatwią" wszystkie zamówienia, napisały o tym w jakimkolwiek komentarzu, ja czytam wszystkie. 

Kolejną sprawą jest zmiana Regulaminu. Nowy system to nowe zasady, to oczywiste. Jego nowa wersja pojawiła się już w odpowiedniej zakładce i prosiłabym zarówno szabloniarki, jak i pobierających o zapoznanie się z nim, gdyż zmiany są duże. Do czasu wykonywania starych zamówień nadal obowiązuje stary Regulamin

Reasumując - proszę o "uwinięcie się" z obecnymi zamówieniami i poinformowanie mnie o tym, kiedy już skończycie. Usuniemy wtedy post Zamówienia, gdyż nowy system składania zamówień go nie uwzględnia.

Jest jeszcze ostatnia sprawa organizacyjna. Najprawdopodobniej w ten weekend szabloniarnia zostanie pozostawiona bez opieki, ponieważ Kaeru będzie u mnie i razem będziemy świętować moje 18-naste urodziny. Być może w niedzielę wieczorem dam radę zajrzeć do Internetu. Dobrą wiadomością jest to, że nareszcie kupuję nowy komputer i mój stuletni sprzęt pójdzie na złom. Baaardzo mnie to cieszy.

To tyle. Pozdrawiam.

16 komentarzy:

 1. Mam pytanko: a jeśli ja zgłosiłam swoje zamówienie wczoraj, to ono jeszcze będzie zrobione czy już nie???

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje zamówienia wykonane. Szczerze powiedziawszy dobrze, że ostatnio ustaliłam sobie limit, ale dwa szablony to dla mnie za mało ;)
  Pozdrawiam ^^

  PS. Wszystkiego najlepszego z okazji osiemnastki! Wow! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, teraz już nie musisz ustalać limitu - robisz tyle szablonow, ile chcesz :)

   Bardzo dziekuje za życzenia. :)

   Usuń
 3. Mi zajmie to dłuższą chwilę ;3 choć jutro rano spróbuje wykonać ich dużo, a później po lekcjach jeszcze, jak już zamówienia będą wykonywane nowym sposobem to ja będę dawać limity :3
  P.S.: Gratuluję 18! Dałam Ci wirtualnego szampana xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Przeczytałam regulamin i mi się nie podoba to, że szabloniarka zrobi tylko to zamówienie, które jej się spodoba. Moim zdaniem jest to nie fair i tyle. Jak na razie mam szablon z waszej strony, ale jak będę chciała zmienić to złożę zamówienie na innej szabloniarni.
  Przepraszam.
  Pozdrawiam Mila z the--end-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście rozumiem taki tok myślenia i od początku byłam świadoma tego, że zamawiajacym może się to nie spodobać. Należy jednak pamiętać, że robienie szablonow to hobby, a nie praca. Jaki sens ma taka pasją, kiedy niejednokrotnie wykonujemy szablony na siłę, nie mając z tego żadnej frajdy?
   Nie jestesmy jedyną szabloniarnia z takim systemem zamawiania, ale nigdzie indziej nie stanowi to problemu. Byłabym wdzięczna za odrobinę zrozumienia - szabloniarek też człowiek.

   Usuń
  2. Oczywiście rozumiem taki tok myślenia i od początku byłam świadoma tego, że zamawiajacym może się to nie spodobać. Należy jednak pamiętać, że robienie szablonow to hobby, a nie praca. Jaki sens ma taka pasją, kiedy niejednokrotnie wykonujemy szablony na siłę, nie mając z tego żadnej frajdy?
   Nie jestesmy jedyną szabloniarnia z takim systemem zamawiania, ale nigdzie indziej nie stanowi to problemu. Byłabym wdzięczna za odrobinę zrozumienia - szabloniarek też człowiek.

   Usuń
  3. Rozumiem, rozumiem. ; )
   Wszystkiego najlepszego z okazji osiemnastki. ;)

   Usuń
 5. Cieszę się, że na samym gadaniu się nie skończyło, i że zmiany zostaną tak szybko wprowadzone.
  Z mojej strony mogę obiecać, że postarami się jak najmniej zamówień odrzucać. Hobby nie hobby, ale wyzwania lubię.
  Zamówienia mam już wszystkie wykonane. Kiedy tylko będę miała chwilkę czasu, zalinkuję wszystkie i dodam notkę.
  Sto lat, Lizz. Witam w gronie pełnoletnich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo za życzenia :D

   Usuń
  2. Przeczytałam regulamin i mam pewne wątpliwości. Zamówienia mają być składane pod najnowszym postem na blogu, czy pod najnowszym postem szabloniarki, która to zamówienie ma wykonać?

   Usuń
  3. Pod najnowszym postem na blogu. Gdyby było inaczej, nie trzeba by było uwzgledniać nicku szabloniarki, prawda?

   Usuń
  4. Właśnie to mi się nie zgadzało :) Po prostu kiedy wcześniej wspominałaś, że ten system zamawiania działa na innych szabloniarniach, skojarzyło mi się, że zamówienia składa się pod notką tej szabloniarki, do której to zamówienie jest kierowane. OK, teraz już wszystko jasne :)

   Usuń

Szeroka lista

Obserwatorzy