1 września 2014

Podsumowanie staży Nancy i Felicity + infromacja

    
(c) [0581] Nancy

Podsumowanie stażu Nancy
Pierwszą notkę Nancy dodała 17 lipca, prezentując w niej 3 nagłówki i 2 szablony. Podczas całego swojego stażu dodała trzy notki, łącznie wykonała 5 szablonów (3 zamówienia), 7 nagłówków, 3 ikony i 2 sygnatury. To tyle w kwestii numerologi :>
Wyraźnie widać, że dzieła Nancy wymagają jeszcze dopracowania, szczególnie starcie postaci, ale jest to coś w czym trzeba się wyćwiczyć, a półtora miesiąca to zdecydowanie zbyt mało. Dla niektórych nawet 2 lata to zbyt mało, ale to swoją drogą. Tym na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę to zaangażowanie Nancy i jej ogromny potencjał. W tym momencie powinnam wybrać prace, które podobają mi się najbardziej. Możecie je zobaczyć powyżej. Zostajesz z nami, jeśli cię to jakoś pociesza :)


(c) [0575] Felicity

Podsumowanie stażu Felicity
Pierwszą notkę Felicity dodała 20 lipca, zawierała ona dwa szablony i powyższą sygnaturkę. Kolejna zawierała jeden szablon (i sygnaturkę? Nie jestem pewna ^^'''). Łącznie opublikowała 3 szablony.
Stwierdziłabym, że to bardzo mało jak na przedłużony staż, ale w sumie nie został on przedłużony bez powodu. Są wakacje, ludzie wyjeżdżają, znikają na dłuższy czas żeby odpocząć... . Zaokrąglając to do miesiąca to byłaby mniej/więcej moja średnia aktywność, więc nie mam zamiaru się do tego przyczepić. Szkoda tylko, że rzadko bywasz u nas na chacie czy nie udzielasz się w komentarzach, ale mam nadzieję, że jeszcze będziemy miały okazję pogadać i poznać się bliżej :)
Wszystkie twoje szablony są niesamowite i zapierają dech. Jednak moim zdaniem na szczególną uwagę zasłużył ten szablon, uwielbiam jego odważne kolory i ciekawe efekty. Mam nadzieję, że na długo z nami zostaniesz i jakoś się zaaklimatyzujesz na naszych podusiach.


(c) [0571] Candy

Teraz trochę z innej beczki, ale w równie ważnej sprawie. Część szabloniarek o tym wie, dla części może to być zaskoczeniem, więc przepraszam, że nie poinformowałam Was wszystkich. Otóż nadszedł dla mnie czas, by skupić się na mojej przyszłości i - ewentualnych studiach na ASP, a co za tym idzie nad przygotowywaniem teczki. Będzie to dla mnie duże wyzwanie, gdyż zamierzam przez niecały rok nauczyć się rysunku tuszem i wykorzystać go na egzaminach. Muszę poświęcić na to dużo czasu... brzmi poważnie, co? Już przestaję, haha! Przepraszam. Odsłonię przed Wami kulisy Wyimaginowanej Piekarni. Wygląda to tak; Renfri: Możemy zrobić to i jeszcze to. Co ty na to? Kaeru: No, można. Jak sami rozumiecie jakakolwiek inicjatywa z mojej strony polega na przytakiwaniu, więc uznałam, że nie mam sensu, abym zajmowała miejsce pomysłowej i energicznej dziewczynie. Co więc za tym idzie, zdecydowałam się oddać Wyimaginowany Kluczyk w ręce Renfri. Mam nadzieję, że będzie w stanie zmotywować załogę do pracy bardziej niż ja :) Wciąż będę zajmować się uzupełnianiem galerii i szerokiej listy (zrobię to jak tylko wrócę, obiecuję Q.Q), więc jaką poczujecie różnicę - nie mam pojęcia. Od tej pory jestem tutaj kimś na kształt dozorcy/woźnego, ale Was nie zostawiam. Nie pozbędziecie się mnie tak łatwo! :DA tak wygląda Happiness, jak dostaje prezenty :D

Z okazji urodzin naszej ulubionej szabloniarki powstała specjalna notka, która ma chociaż częściowo przekazać jej to jak bardzo ją doceniamy i lubimy, Wszystkiego najlepszego, kochana! Zapraszam do notki!

|
|
|
vDo następnego!

11 komentarzy:

 1. O jeju! Bardzo się cieszę, że mi się udało. Wiem, że mało się udzielam i mam nadzieję, że to się zmieni. Wakacje robią swoje, mało kiedy byłam w domu, a jeszcze rzadziej miałam dostęp do komputera. Tak czy inaczej, bardzo dziękuję za szansę i gratuluję Nancy:)
  No i Happiness, wszystkiego najlepszego!:)♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Kaeru dzięki za przyjęcie, ale się cieszę ;)
  Felicity gratulacje ;)
  O jeju, ale się cieszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego dla Happiness!

  Kareu, przyjmujesz zamówienia?

  OdpowiedzUsuń
 4. ostatnia sygnaturka nie jest Selly :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny jesteście takie kochane :D Gratuluję Nancy i Felicity przejścia stażu. Naprawdę sobie na to zasłużyłyście, bo robicie śliczne prace :) Renfri życzę powodzenia na nowym stanowisku i gratuluję otrzymania większej, mięciutkiej poduchy! Kaeru - wiem, że dasz radę :) wierzę w Ciebie! ^^
  Serdecznie dziękuję za życzenia. Nawet nie jestem w stanie opisać jak miło zrobiło mi się na mojej wyimaginowanej, niestety lekko zaniedbanej, podusi... Uwielbiam was! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 7. Przepraszam wszystkie autorki bloga, nie doczytałam regulaminu, przepraszam. Po za ty i cb Kaeru, jednak chciałam zapytać czy byś wykonała dla mnie szablon? Jeśli nie zrozumiem.

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy