1 września 2014

Podsumowanie staży Nancy i Felicity + infromacja

    
(c) [0581] Nancy

Podsumowanie stażu Nancy
Pierwszą notkę Nancy dodała 17 lipca, prezentując w niej 3 nagłówki i 2 szablony. Podczas całego swojego stażu dodała trzy notki, łącznie wykonała 5 szablonów (3 zamówienia), 7 nagłówków, 3 ikony i 2 sygnatury. To tyle w kwestii numerologi :>
Wyraźnie widać, że dzieła Nancy wymagają jeszcze dopracowania, szczególnie starcie postaci, ale jest to coś w czym trzeba się wyćwiczyć, a półtora miesiąca to zdecydowanie zbyt mało. Dla niektórych nawet 2 lata to zbyt mało, ale to swoją drogą. Tym na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę to zaangażowanie Nancy i jej ogromny potencjał. W tym momencie powinnam wybrać prace, które podobają mi się najbardziej. Możecie je zobaczyć powyżej. Zostajesz z nami, jeśli cię to jakoś pociesza :)


(c) [0575] Felicity

Podsumowanie stażu Felicity
Pierwszą notkę Felicity dodała 20 lipca, zawierała ona dwa szablony i powyższą sygnaturkę. Kolejna zawierała jeden szablon (i sygnaturkę? Nie jestem pewna ^^'''). Łącznie opublikowała 3 szablony.
Stwierdziłabym, że to bardzo mało jak na przedłużony staż, ale w sumie nie został on przedłużony bez powodu. Są wakacje, ludzie wyjeżdżają, znikają na dłuższy czas żeby odpocząć... . Zaokrąglając to do miesiąca to byłaby mniej/więcej moja średnia aktywność, więc nie mam zamiaru się do tego przyczepić. Szkoda tylko, że rzadko bywasz u nas na chacie czy nie udzielasz się w komentarzach, ale mam nadzieję, że jeszcze będziemy miały okazję pogadać i poznać się bliżej :)
Wszystkie twoje szablony są niesamowite i zapierają dech. Jednak moim zdaniem na szczególną uwagę zasłużył ten szablon, uwielbiam jego odważne kolory i ciekawe efekty. Mam nadzieję, że na długo z nami zostaniesz i jakoś się zaaklimatyzujesz na naszych podusiach.


(c) [0571] Candy

Teraz trochę z innej beczki, ale w równie ważnej sprawie. Część szabloniarek o tym wie, dla części może to być zaskoczeniem, więc przepraszam, że nie poinformowałam Was wszystkich. Otóż nadszedł dla mnie czas, by skupić się na mojej przyszłości i - ewentualnych studiach na ASP, a co za tym idzie nad przygotowywaniem teczki. Będzie to dla mnie duże wyzwanie, gdyż zamierzam przez niecały rok nauczyć się rysunku tuszem i wykorzystać go na egzaminach. Muszę poświęcić na to dużo czasu... brzmi poważnie, co? Już przestaję, haha! Przepraszam. Odsłonię przed Wami kulisy Wyimaginowanej Piekarni. Wygląda to tak; Renfri: Możemy zrobić to i jeszcze to. Co ty na to? Kaeru: No, można. Jak sami rozumiecie jakakolwiek inicjatywa z mojej strony polega na przytakiwaniu, więc uznałam, że nie mam sensu, abym zajmowała miejsce pomysłowej i energicznej dziewczynie. Co więc za tym idzie, zdecydowałam się oddać Wyimaginowany Kluczyk w ręce Renfri. Mam nadzieję, że będzie w stanie zmotywować załogę do pracy bardziej niż ja :) Wciąż będę zajmować się uzupełnianiem galerii i szerokiej listy (zrobię to jak tylko wrócę, obiecuję Q.Q), więc jaką poczujecie różnicę - nie mam pojęcia. Od tej pory jestem tutaj kimś na kształt dozorcy/woźnego, ale Was nie zostawiam. Nie pozbędziecie się mnie tak łatwo! :DA tak wygląda Happiness, jak dostaje prezenty :D

Z okazji urodzin naszej ulubionej szabloniarki powstała specjalna notka, która ma chociaż częściowo przekazać jej to jak bardzo ją doceniamy i lubimy, Wszystkiego najlepszego, kochana! Zapraszam do notki!

|
|
|
vDo następnego!

11 komentarzy:

 1. O jeju! Bardzo się cieszę, że mi się udało. Wiem, że mało się udzielam i mam nadzieję, że to się zmieni. Wakacje robią swoje, mało kiedy byłam w domu, a jeszcze rzadziej miałam dostęp do komputera. Tak czy inaczej, bardzo dziękuję za szansę i gratuluję Nancy:)
  No i Happiness, wszystkiego najlepszego!:)♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Kaeru dzięki za przyjęcie, ale się cieszę ;)
  Felicity gratulacje ;)
  O jeju, ale się cieszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego dla Happiness!

  Kareu, przyjmujesz zamówienia?

  OdpowiedzUsuń
 4. ostatnia sygnaturka nie jest Selly :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny jesteście takie kochane :D Gratuluję Nancy i Felicity przejścia stażu. Naprawdę sobie na to zasłużyłyście, bo robicie śliczne prace :) Renfri życzę powodzenia na nowym stanowisku i gratuluję otrzymania większej, mięciutkiej poduchy! Kaeru - wiem, że dasz radę :) wierzę w Ciebie! ^^
  Serdecznie dziękuję za życzenia. Nawet nie jestem w stanie opisać jak miło zrobiło mi się na mojej wyimaginowanej, niestety lekko zaniedbanej, podusi... Uwielbiam was! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 7. Przepraszam wszystkie autorki bloga, nie doczytałam regulaminu, przepraszam. Po za ty i cb Kaeru, jednak chciałam zapytać czy byś wykonała dla mnie szablon? Jeśli nie zrozumiem.

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy