Regulamin

Za robienie tego, co robimy, nie pobieramy żadnych opłat i nie czerpiemy z tego żadnych korzyści majątkowych. Prosimy jedynie o przestrzeganie regulaminu i szanowanie naszej pracy – nie zmieniajcie niczego bez naszej zgody i wiedzy – oraz niezamazywanie podpisów.

REGULAMIN DLA POBIERAJĄCYCH

♦ Jeśli pobierasz szablon/nagłówek/dodatek graficzny, prosimy o umieszczenie buttonu lub linku na swoim blogu oraz poinformowanie nas o pobraniu pod najnowszym (podaj adres bloga).
♦ Pamiętaj, że nie możesz pobierać szablonów/nagłówków/innych dodatków wykonanych na zamówienie na bloga innego niż Twój bez wcześniejszej zgody ich właściciela (najpierw piszesz do autorki bloga, na którego szablon został wykonany. Jeżeli autorka nie ma nic przeciwko – lub jeżeli nie ma z jej strony żadnej reakcji – informujesz o pobraniu i pobierasz szablon).
♦ Button lub link do szabloniarni musi znajdować się na Twoim blogu tak długo, jak długo widnieje na nim wykonany przez nas szablon/nagłówek/inny dodatek.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

♦ Na naszym blogu istnieje możliwość składania zamówień. Szablony tworzymy tylko i wyłącznie na blogspot! Pamiętaj, że zamówienie składasz na podstronie szabloniarki, od której chcesz szablon – koniecznie zgodnie z jej regulaminem. Upewnij się wcześniej, czy szabloniarka ma otwartą kolejkę.  


Szabloniarnia zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Ostatnia zmiana miała miejsce 1 stycznia 2015r.

Szeroka lista

Obserwatorzy