13 lutego 2013

[0451] That little things

Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Aby pobrać szablon, kliknij Download file

Witajcie po długiej przerwie! Nie było mnie tu przez pewien czas, ale mimo to szabloniarnia dawała sobie doskonale radę. Wszyscy dają sobie doskonale radę, z czego jestem bardzo zadowolona. Nowe szabloniarki świetnie dają sobie radę, co bardzo mnie cieszy. Wszystko zdaje się być o wiele lepsze, niż mogłam się spodziewać. Szabloniarnia żyje!

Czy wiecie, że szablon naszej drogiej Eve vel Maia znalazł się w "Przeglądzie tygodnia" na Katalogu Graficznym? Jest nam bardzo miło z tego powodu.

Chciałabym w tym momencie podziękować Kaeru za to, że zajmuje się sumiennie naszą szabloniarnią. Jak myślicie, kto aktualizował szeroką listę, kto usuwał niepotrzebne zamówienia? W momencie, gdy mój 100-letni komputer odmawiał współpracy, jej pomoc była niezastąpiona. Dziękuję Ci, kochana! W nagrodę kupię ci Caspera i Fabiana w strojach króliczków playboya :) 

Chciałabym poprosić szabloniarki (znaczy: nowe stażystki) o to, żeby napisały, która z nich będzie wykonywać zamówienia, a która woli pozostać tylko przy wolnych szablonach. Chcę to uzupełnić w regulaminie, a przez waszą ilość zwyczajnie mi się to miesza :)

Kolejna sprawa: Elegance, żyjesz? Od kiedy dodałaś pierwszy post, nie odezwałaś się. Wiem, że wybuchła pod nim mała afera, ale nikt nie jest na ciebie zły. Wszystko zostało wyjaśnione, problem zażegnany.

Co jeszcze... powyższe szablony podobają mi się. Pierwszy w szczególności, drugi też, trzeci najmniej, ale na dobrą sprawę nic do niego nie mam. To jest szablon, na przykładzie którego pokazywałam Kaeru, jak nałożyć na szablon koloryzację z gradientem. Kaeru, pamiętasz?

Jeszcze w tym poście postaram się dodać ewentualne odmowy. Zamówieniami zajmę się niedługo, możecie śmiało zamawiać. Z chęcią się nimi zajmę. 

8 komentarzy:

 1. Piękne szablony! Mam nadzieję, że za jakieś sto lat uda mi się zrobić coś ci w przynajmniej 1/100 będzie przypominało Twoje :)
  Ja oczywiście będę wykonywać zamówienia :)
  Pozdrawiam,
  Lovvka .

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerze to nie pamiętam. Jedynie pierwszy szablon mi się kojarzy z Twojego próbnego :D moja opinnie na ich temat znasz, więc nie będę się powtarzać. Mam pomysł - teraz to Ty zaktualizuj Szeroką Listę, żeby nie wyjść z wprawy ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yyyy... jasne, przecież wcale nie zapomniałam, jak to się robi :D

   Usuń
  2. Już to zrobiłam. Może następnym razem ;p

   Usuń
 3. Śliczne! Na prawdę, trzeci również.Urzekł mnie drugi ;*
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 4. Drugi, z wilczkami podbił moje serce ;)
  Jeśli chodzi o zamówienia to będę je wykonywać, ale zacznę ustawiać sobie limity, bo mam jakoś po 8 zamówień :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne szablony, jednakże to drugi chwycił mnie za serce najbardziej! Wydaje mi się, że gdzieś go już widziałam, aczkolwiek nie jestem w stu procentach pewna. Jakież miłe zaskoczenie, że mój szablon znalazł się w Katalogu Graficznym! :)
  P.S Będę wykonywać zamówienia, ale tak jak Happiness ustalę sobie limity. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. pobieram szablon z wilczgami na http://gangi-wilki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Szeroka lista

Obserwatorzy